1 Ostatnio edytowany przez ZelgO-AZM- (2010-04-17 22:38:20)

Temat: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Jeżeli chodzi o PvM to nie jest tajemnicą, że gramy wyłącznie w trybie HardCore
Ale to nie znaczy, że brak sukcesów na SoftCore wink

Chyba jednym z największych sukcesów PvM o ile nie największym był wyczyn Looka-AZM-, wówczas jeszcze jako LooK0550, który grając trybem SC jako pierwszy na polskim realmie zdobył 99 level na patchu 1.10
Miało to miejsce w pierwszym laderze Groty Trolla 1.10 w dniu 12 września 2005 roku o godzinie 22:37 wink sukces tym większy, że chyba nikt do tej pory nie nabił 99lvl na SC, dla ciekawostki powiem, że na HC pierwszym i jedynym 99-levelowcem był hckowalhc (przypominam, że mowa cały czas o prywatnych polskich serwerach diablo 2)
Oto pamiątkowy screen zrobiony tuż przed resetem pierwszego ladera GT 1.10:
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/look99m.jpg

Wyczynu godnego podziwu dokonał również Balu-AZM-, który jako pierwszy na prywatnym polskim serwerze złożył w zbroi słowo runiczne Enigma na trybie SC
Dokonał tego stosunkowo szybko bo jakiś miech czy dwa po starcie pierwszego ladera GT 1.10 to był 2004 rok niestety miesiąca nie pamiętam
Dlaczego często podkreślam prywatny polski serwer? Ponieważ np. złożenie Enigmy na CBNie to nie jest żaden sukces, bo runy mają mizerną wartość przez to, że są poprostu duplikowane na masową skale. A uzbieranie samemu takich run jak JAH czy BER to naprawde niesamowity wyczyn, a być do tego pierwszym któremu to się udało to w ogóle.
Respekt Balu!


Kolejnym sukcesem było zdobycie pierwszych Guardianów na drugim laderze GT 110 przez Bladego oraz LooKa
Pamiątkowy screen:
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/gt2m.jpg

I tutaj zaczyna się kariera na CoNie oraz na patchu 1.11:

Pierwsi Guardiani na pierwszym laderze CoNu 1.11:
Blade-AZM-, Arwena-AZM-, Sim-AZM-, Lukas-AZM- (Aga, Sim i Lukas wówczas jeszcze byli bezklanowi)
Dla ciekawostki powiem, że w tej walce pierwszymi Destroyerami i Conqerami była Ekipa AZM w składzie: Zelgadiz-AZM-, LooK-AZM-, Zoe-AZM-, Total-AZM- (który nas później zdradził ;P)
A oto pamiątkowy screen pierwszych guardianów zrobiony przez Foinixa:
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/con1m.jpg
Dodam jeszcze, że lader zakończył się pierwszym miejscem Sima który czarką nabił 96lvl, moim czwartym miejscem z 95lvl palem fohem i miejscem pod koniec dziesiątki Agi chyba z 94lvlem

Pierwszym Guardianem w drugim laderze CoNu 1.11 był Sim-AZM- moge jeszcze dodać że ten fart już pierwszego dnia ladera znalazł Storm Shielda ;P lader ten był stosunkowo krótki więc bez większych sukcesów lvlowych

Pierwszym Guardianem na trzecim laderze CoNu 1.11 był Robo-AZM-
Sukces tym większy, że zrobili go w dwie osoby
Pamiątkowy screen:
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/con3m.JPG

Kolejny lvlowy sukces - 18.08.2009 o godzinie 22:40 Maniek jako pierwszy po wydaniu patcha 1.10 (2004 rok) gracz AZM oraz szósty gracz w Polsce grający na prywatnym serwerze zdobył 99lvl HC. Rzecz miała miejsce na Jamie Mroku. Pamiątkowy screen:
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/maniek99m.jpg

Przygode z patchem 1.13 czas zacząć!

W ekipie pierwszych Guardianów na pierwszym laderze Jamy Mroku po wprowadzeniu patcha 1.13 było aż sześciu Sług Azmodana: Arni-AZM-, Kami-AZM-, Lukas-AZM-, Sim-AZM-, LooK-AZM- oraz Pinek-AZM-. Podziękowania za współprace należą się Foinix'owi oraz Sydney'owi.
Poniżej znajduje się pamiątkowy screen, niestety LooKa gdzieś wywjało, ale jego obecność jest namacalna na screenie tongue
http://forum.azmklan.org/style/Oxygen/gfx/screeny/jm1m.jpg

AZM 4ever

2

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Pierwsi Guardiani na pierwszym laderze CoNu 1.11:

Może ktoś pamięta że byłem w tej ekipie, i robiłem screeny ;p Mam to gdzieś na kompie... to wrzucę tu jak znajdę smile

....::: hc player :::....

3

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

zelg jest teraz drugi juz 99 lvl sc a mianowcie shakala na dot , nabila go z miech temu =] moze pol

4

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

nom na stronie dot był news ze shakala 99 dobil
Foinix dobrze by bylo gdybys znalazl tego screena i tu wzucil

AZM 4ever

5

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Ale na DoT nie ma resetów... nigdy nie byóo i nigdy nie będzie ;p Tak to sobie każdy kiedyś dobije ten 99 lev big_smile

....::: hc player :::....

6

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

dobra ale Look wbil jeszcze 98 hc ~~

7

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

ja licze na kolejny wielki sukces dla klanu w expieniu Maniek, Arni lub Bebok kiedy zaczniecie atakowa? 99 lvl? tongue

btw
fajowy avek Foinix adekwatny do nicku wink wracasz do gry czy tylko badasz sytuacj

AZM 4ever

8

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Ostatnio bawiłem się na CBN , tu uwaga... gram hc bez mh big_smile i staram się nie dać zabić przez PK-Boty , ale to bardziej for fun^^ O dziwo jest ekipa graczy co gra tam uczciwie, ale planuję powrót na polski realm , może Looka odciągnę od CS jak go na browara wezmę to wrócimy razem, ale chłopak ostatnio ownuje w CS big_smile Robi się o nim głośno w środowisku CS... znany teraz jako Luc smile

btw

piszę z pracy... jak wrócę do domu to wsadzę tego screena z first guardian smile

....::: hc player :::....

9

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Ostatnio niemam czasu tyle na gre co na feriach czy swietach ale mysle ze 98 na 100 % nabije ...a 99 zaatakuje na pewno big_smile  o ile nie zrobia jakiegos glupiego resetu ~~ zreszta bebok chyba to samo smile wiec ten ld moze przejsc do historii klanu tongue

}{ C Player
AZM 4 life

10

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

pewnie glupio pytam ale to nie ten luc z team poland w csie =] ?

11

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Foinix napisał/a:

Ostatni bawiłem się na CBN , tu uwaga... gram hc bez mh  i staram się nie dać zabić przez PK-Boty , ale to bardziej for fun^^ O dziwo jest ekipa graczy co gra tam uczciwie, ale planuję powrót na polski realm

ja też próbowałem pare razy grać na cbnie w trybie sc ale nie wytrzymałem dłużej niż 2 tygodnie sad

Foinix napisał/a:

może Looka odciągnę od CS jak go na browara wezmę to wrócimy razem, ale chłopak ostatnio ownuje w CS  Robi się o nim głośno w środowisku CS... znany teraz jako Luc

No Look już na conie na poprzednim laderze grał z nickiem Luc
AZM ma szczęście do sław w CSa kiedyś Abc był bardzo rozsławiony ale ponoć później się okazało że nieźle czitował ale szczegółów nie znam na ten temat tongue

Maniek wszystkie resety dotychczasowe na conie były przypadkowe więc myślę że nie prędko będzie następny
zbierajcie siły z Arnim i Bebokiem i za pare miech może dobijecie 99 levele wink

Edit:
Jeszcze co do Luca to mi kiedyś podawał stronke swojego klanu:
http://www.clan4ever.webd.pl/news.php

AZM 4ever

12

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Luc jest teraz znany jaki "one shot one kill" !!! big_smile

Ale ja myślę że go namówił jeszcze do d2, zwłaszcza jak będzie za jakiś czas reset, do tego zawsze się wraca bo to jest choroba... Ale musimy jakąś flaszkę chyba obalić bo to będzie poważna decyzja... mnie cały czas kusi powrót na realm smile

Zelg... ty nie wytrzymałeś tam na SC, a przeżyj tam na HC... ja tam tak sobie latam - zaznaczam tu bez mh^^ Jak na razie kilka postów pod 90 lev , jeden R.I.P. na 94 lev - tak jak na GT big_smile Raz mnie zabili na 91 lev , ale się nie poddaje ;p

....::: hc player :::....

13

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

eeee reset, jaki reset ~~? sorry zia ale reset nie wchodzi w gre big_smile przynajmniej nie c9 bo ja wysiadam ;p

}{ C Player
AZM 4 life

14

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

No dobra... jak zaczniemy expić to was jeszcze dogonimy smile Szkoda że kowalowi nie chce się już grać, ale ni dziwie mu się... chociaż... ? ^^

....::: hc player :::....

15

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

No to mysle wink wbijac na realm bo nuda . Co do kowala to ilez mozna w jedno i to samo ~~? ale jeszcze moze wroci ;d oni zawsze wracaja ~~

}{ C Player
AZM 4 life

16

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Foinix ja szybko wysiadałem z cbnu ze względy na ten chałowy klimat jaki tam był spamy na czacie co chwila na gre wlazi jakiś bot i spamuje jakimiś linkami, a ceny itemów były w ogóle z kosmosu np. enigma warta była z 4isty prawdopodobnie wszystkie enigmy na cbnie są jakieś zdupowane

AZM 4ever

17

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

To tylko wierzch CBN, wszystko toczy się pod spodem... mamy własne kanały czatów i gramy tylko na priv grach, jak masz kolegów to można się dobrze pobawić... Ale chyba wracam na CoN smile

....::: hc player :::....

18

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

ok dziekówa za screen już wlepiony
dla tych co się ciezko oriętują żeby powiekszyć screen należy na niego kliknąć !

AZM 4ever

19

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

dobra... postanowione... wracam do gry !

....::: hc player :::....

20

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

totalna zalamka i porazka padlem palem na 97 lvlu sad ja wysiadam dziekuje milo bylo zalamalem sie pierdole to wszystko sad

}{ C Player
AZM 4 life

21

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

huh Maniek padles z calym sprzetem czy tylko exp?

AZM 4ever

22

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

sprzet jest.

}{ C Player
AZM 4 life

23

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Fenix ja gralem z 8 miechow na CBN na 09 hc i sie pknac nie dalem a wtedy bylo latwiej zginac tongue

24

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

dix ale ty to jestes !@#$% robocop ^^ wiec wiesz xD

25

Odp: Osiągnięcia klanu na scenie PvM (Diablo 2)

Maniek grunt ?e sprzet uratowany a konkretnie enigma bo to pewnie by?o z jakies 90% warto?ci tego pala tongue No ale expa te? nie ma?o posz?o, robisz przerwe od d2 czy nowego chara zrobisz?

AZM 4ever