Temat: team na start

moze stworzmy jakies teamy na start, chetnie bym przeszedl cala gre , w 4 osoby ,z teamspeakiem, najlepiej bardzo szybko i sprawnie ;p

ktos sie pisze?

2

Odp: team na start

ja napewno sie pisze na jakies granie przy tsie ale bede szczery przynajmniej norma chce przejsc grajac singla, chce sie podelektowac tą grą i przejsc ją na spokojaka i bardzo dokladnie

AZM 4ever

3

Odp: team na start

Ja również na początku będę grał solo, na speedruny jeszcze przyjdzie pora.

4 Ostatnio edytowany przez Raziel (2012-05-08 01:55:53)

Odp: team na start

14 maja zapraszam na TS http://www.forum.azmklan.org/viewtopic. … 6756#p6756 to się zobaczy, najgorzej obawiam się jak będą wyglądać serwery logowania i stabilność ich o tej północy.

5

Odp: team na start

nieaktaulne juz, jest juz team;)

6

Odp: team na start

Start 2 sezon =] kto zaczyna i kim =]

ja crusem zaczynam jak cos =]

btw. bedzie ktos startowal o okolo 20 ?? =] nie wiem czy sie wyrobie do 18 moze byc ciezko a o 20 juz na 99% =]

piszcie kto kim startuje i ewentualnie kto by zaczal o 20 =]

==> AZM <==

7

Odp: team na start

polo mendo nie zapominaj ze ja znowu chce być w tym rankingu , teraz wiadomo jak to zrobić i tak ja mam mieć miejsce ;d

8

Odp: team na start

na dobrą sprawe start bedzie o 18 czasu srodkowoeuropejskiego czyli u nas bedzie chyba 19:00, do tego znajac bliza beda opóznienia, przeciazenia serwerow wiec akurat na 20 sie wszystko rozpocznie

AZM 4ever

9

Odp: team na start

noi gitara =] bo akurat do 20 sa pingwiny i coreczka idzie spac =] to bede wolny =]

==> AZM <==