51

Odp: Dragon Ball Super

Tak czytam i czytam co wy oglądacie. Jutro jade w delegacje do Krakowa i chyba wieczorem zacznę to oglądać.  smile

52

Odp: Dragon Ball Super

jeśli nigdy nie oglądałeś dragon balla to już jesteś dawno za stary żeby się w to wkręcić i nawet tego nie skumasz. To jest kawał naszego dzieciństwa, dopiero od 2 lat zaczeli dokręcać nowe odcinki bum na to był w latach dziewięćdziesiątych

AZM 4ever

53 Ostatnio edytowany przez Frugo (2018-01-07 20:44:11)

Odp: Dragon Ball Super

dokładnie ^^ btw ten nowy 122 odc calkiem spoko freeza wkoncu się ruszyl i nawet dostal lekkie manto ^^ i wkoncu końcowe walki vegeta vs jiren itd. =] choć jak dla mnie ten 122 odc przesadzony z tym ze to wszystko dzialo się w 1 minute^^

a 123 teraz widze ze tez calkiem calkiem vegeta przebudzil nowy poziom ponad ssj blue =] jakieś takie ciemno niebieskie wlosy ma ^^

==> AZM <==

54

Odp: Dragon Ball Super

38 odcinek:P idę jak burza big_smile

55

Odp: Dragon Ball Super

loooo ^^ szaleństwo ^^ a zaczynas od DBS czy od DB później DBZ i DBS dopiero ?^^

==> AZM <==

56

Odp: Dragon Ball Super

odc 124 calkiem spoko =] ale 125 jeszcze lepiej się zapowiada ^^

==> AZM <==

57

Odp: Dragon Ball Super

juz 75:P po malu was gonie:)

58

Odp: Dragon Ball Super

Frugo cos ci napisal, jak nie ogladales czesci pierwszej czyli Dragon Ball (odcinkow 156), potem czesci drugiej czyli Dragon Ball Z (291 odcinkow) tylko odrazu zaczales ogladac to, to pozdro dla ciebie.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

59

Odp: Dragon Ball Super

na 131 w marcu podobno konczy sie dbs

AZM 4ever

60

Odp: Dragon Ball Super

Już słyszałem, że w grudniu miał się skończyć smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

61

Odp: Dragon Ball Super

no jeśli się zmieszczą w 6 odc do końca to będzie fajnie ^^ ale slyszalem ze ma być jeszcze jakiś projekt z db ze turniej będzie ale bogów zniszczenia ale nie wiem czy tez jakies odc czy już film kolejny =]

==> AZM <==

62

Odp: Dragon Ball Super

Niech już to dbs kończy się w pizdu, co odcinek to co raz gorzej... Przesylam wam miłość...

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

63

Odp: Dragon Ball Super

hahah no ten wszechświat z miloscia był poje.... ^^i uniserduszek czy cos ^^ masakra^^

ale teraz się będzie robic ciekawiej jestem ciekaw czy goku opanuje ultra instykny tak do końca =] i ciekawie by było jakby zrobili jakiś specialny odcinek goku ultra instynky vs berus ^^

==> AZM <==

64

Odp: Dragon Ball Super

teraz ten odc co wyszedł dzisiaj imo przesadzony toppo bogiem zniszczenia masakra ^^ freeza dostal ostry lomot ^^

==> AZM <==

65

Odp: Dragon Ball Super

Niech ta seria sie już kończy... Cale DBS jest do dupy.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

66

Odp: Dragon Ball Super

wiadomo że zetka nie do przebicia, ale koncowka turnieju ciekawie sie zapowiada

AZM 4ever

67

Odp: Dragon Ball Super

koncowka spoko ale ciekawe czy jeszcze jakas kontynuacja będzie w filmowkach czy kolejna seria wyjdzie za pare lat =] choć ciekawie by było jakby vegeta został nominowany do boga zniszczenia ^^

==> AZM <==

68

Odp: Dragon Ball Super

Dobry odcinek, w koncu Vegeta pokazał siłę taką jak kiedyś.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

69

Odp: Dragon Ball Super

jest moc !!

70

Odp: Dragon Ball Super

no vegeta niezle dal czadu z ta technika ^^ jest power ^^ ciekawe jak tam songo czy wlaczy ultra instynkt i czy w pojedynek pokona jirena czy ooprostu skończy się czas oni będą walczyc i będzie 2;1 =]

==> AZM <==

71

Odp: Dragon Ball Super

no no 17stka pokazal na co go stać ^^ caliem spoko ten odc 127 =]

==> AZM <==

72

Odp: Dragon Ball Super

Odcinek beznadziejny...

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

73

Odp: Dragon Ball Super

eee nie był taki zly =] bywaly gorsze w tej serii DB ^^ ale co jak co 17stka pokazal moc^^

==> AZM <==

74

Odp: Dragon Ball Super

jak tam podobal sie wam odc 130 imo zaskakujący ^^ i calkiem spoko sie ogladalo =]

==> AZM <==

75

Odp: Dragon Ball Super

Zaskakująca końcówka i ogólnie całkiem spoko, myslalem ze Freeza cos odwali ale jak widać stoi po "dobrej" stronie, C17 tez spoko ze zyje, fajny odcinek, przypuszczam ze skonczy sie czas i Goku z drużyną wygraja bo bedzie ich wiecej na arenie smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.