26

Odp: Plotki

ja to stawiam na d3 ,ewentualnie cos nowego

27

Odp: Plotki

www.blizzard.com JEST DIABLO 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AZM 4ever

28

Odp: Plotki

jest jest jest big_smile:D:D:D:D:D: za ile to bedzie xDDDD?

}{ C Player
AZM 4 life

29

Odp: Plotki

Calkiem przyjemne screeny z gry smile
Tylko zaboli po kieszeni, jak trzeba bedzie kupic nowa maszynke wink
Myslalem, ze sie nie doczekam..a jednak. Oby tylko nie zrobili tak jak z HOMM, gdzie 5 moze i powala grafika, ale grywalnoscia nie dorasta 3 do piet.

30

Odp: Plotki

DIABLO 3 PRZED ROKIEM 2011

w wywiadzie dla TVG współzałożyciel Blizzarda, Frank Pearce, wyraził nadzieję na to, że Diablo 3 wyjdzie jeszcze przed rokiem 2011. Cała reszta wywiadu jest poświęcona StarCraftowi 2.

jest tego jeden plus wiemy że jednak bedzię d3 tongue

AZM 4ever

31

Odp: Plotki

no to nie jest zle ~~ za jakies 2 lata moze bedzie to didi 3 . zdaze nabic 99 ~~

}{ C Player
AZM 4 life

32

Odp: Plotki

wyczytałem bodajże na diablo3.com.pl że nawet nie został ukończony I akt gry
nie wiem ile ma być tych aktów ale w takim tempie czarno to widze

AZM 4ever

33

Odp: Plotki

tez o tym czytalem tongue wlasnie mysle ze zanim wypuszcza taki spory projekt to minie troche czasu, poza tym mysle ze beda chcieli zeby d3 to bylo cos wyjatkowego jak d2 . zobaczymy jak im to wyjdzie .
Zreszta jest powiedzane ze najpierw starcraft ! a potem didi :CC
mi tam nieprzeszkadza ;p moze zdaze nabic 99 lvl xDD

}{ C Player
AZM 4 life

34

Odp: Plotki

Optymistycznie patrzac obstawialbym koncowke 2009 roku (pod choinke) wink

35

Odp: Plotki

koniec 2009 poczatek 2010 te daty padaja tez na necie .Byc moze za rok sie doczekamy.

}{ C Player
AZM 4 life

36

Odp: Plotki

Dixtra-AZM- napisał/a:

w tym dziesieciolecu nie wyjdzie na 100%

fajnie się teraz czyta takie wypowiedzi...

pamiętam jak parę lat temu ktoś coś wspominał o D3, to wszyscy mówili... ta gra nigdy nie wyjdzie tongue

a w końcu jednak doczekaliśmy się...

....::: hc player :::....

37

Odp: Plotki

re far are you guys (generally) from being able to ship a game that is polished? In other words is it still an early 2012 planned release?
We don't know. We were shooting for the end of 2011, and now we're shooting for first quarter 2012. As soon as we're sure of something (release date or otherwise) we'll be sure to let you know.

Strzelają że Q1, wiec jak sami nie wiedza kiedy uda im się to skończyć, wiec witajcie wakacje 2012.


Notice: Undefined variable: pattern_callback in /home/klient.dhosting.pl/othil/forum.azmklan.org/public_html/include/parser.php on line 820

38

Odp: Plotki

dzis Bashiok zdementowal to q1.
chuj ich tak naprawde wie kiedy bedize, pewnie sami nie wiedza


-----------------------------
ProjektGT
www.grotatrolla.pl

39

Odp: Plotki

Jedyne czego nie wiedzą to kiedy dostaną rating w Korei, poza tym wątpię żeby beta trwała dłużej niż pół roku.

Bash musiał dostać ładną zjebe że dzisiaj się wycofał big_smile

40

Odp: Plotki

To nie jest plotka lecz oficjalne info, ale nie chce mi się robić kolejnego tematu więc wrzucam tutaj.

Brave heroes, the time has come to arise and answer the summons: the Diablo III beta is upon us here in Europe!
The first wave of invitations to the European Diablo III beta test is now being delivered. The client is available in English, with German and French becoming available at a later date. In addition to selecting players from those who have opted in via their Battle.net accounts, we?ll also be providing keys through beta promotions and giveaways. We welcome those invited to provide feedback on the official forums.

Sprawdzać konta big_smile

41

Odp: Plotki

ja nic nie mam sad ktos dostal ?:)

42

Odp: Plotki

http://www.diablofans.com/topic/40969-m … ntry862933

Zobaczcie tabelę wzrostu hp i dmg mobów w zależności od ilości graczy
( na głównej jest też news z legendami archiwami, setami i zdolnościami mobów)

43

Odp: Plotki

fajnie ze bedzie tyle samo expa na 1 ppl co na 4 wink

44

Odp: Plotki

Areny PvP:

http://diablo3.net.pl/portal/d3/1/1021/ … n_PvP.html

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.