Temat: Plotki

Tutaj mo?na wyrazi? swoje zdanie co do wyj?cia diablo 3.
Ja osobi?cie jestem bardzo ciekaw jak by wygl?da?a trzecia cz??? smile

AZM 4ever

2

Odp: Plotki

w tym dziesieciolecu nie wyjdzie na 100%

3

Odp: Plotki

ale z ciebie pesymista, pono? sz?y pog?oski ?e nawet ju? w te wakacje mo?e wyjdzie
ofc w?tpie w to ale za rok, dwa powinni?my si? doczeka

AZM 4ever

4

Odp: Plotki

podobno mieli juz gotowa gre ale stwierdzili ze jest chujowa i kazali im od nowa robic all tongue

5

Odp: Plotki

A ja niestety watpie ze wyjdzie w najblizszym czasie, o ile wyjdzie. Dlaczego?
-osoby, ktore stworzyly D1 i D2 nie pracuja juz w Blizzardzie
-D2 nadal sie swietnie sprzedaje, a Blizzard nie ponosi nowych kosztow
-Stworzyli nowego StarCrafta, wiec raczej nie nalezy szybko oczekiwac kolejnej ich gry
-Blizzard boi sie, ze D3 stanie sie niewypalem? Bo tak naprawde, to wiele osob kocha D2 za jego grywalnosc, klimat, ilosc kombinacji sprzetu i postaci, a nie za wybajerowana grafike. Mi osobiscie w ogole sie nie podobaja nowe gry osadzone w 3D. Np. Homm 5 mimo, ze ma wybajerowana grafike, to za grosz nie ma klimatu.

6

Odp: Plotki

Heros tylko i wylacznie 3ci - bez dyskusje najlepsza gre z calej serii herosow

7

Odp: Plotki

kolejne ploteczki o D3

http://www.diablo.phx.pl/index.php?suba … ucat=&

AZM 4ever

8

Odp: Plotki

Diablo 3 mysle ze napewno wyjdzie ale dopiero blizzard zbiera grupe wiec mysle ze diablo 3 wyjdzie dopiero za kilka ladnych lat i bedzie mialo duze wymagania ;p

9

Odp: Plotki

o i co do herosow 3 to jest najlepsza czesc herosow...inne czesci sa bezsensowne ;p...

10

Odp: Plotki

ploteczki o D3 mozna takze spotka na stronie: http://diablo2.battlenet.pl/news/4863/  ciekawe sa tam opisy mozna tam poczytac a z tego co tam wywnioskowalem to blizzard nie zakaczy pracy nad d3 przez minimum 2lata...mysle ze za ponad 2-4lata bedziemy mieli D3 ;p

11

Odp: Plotki

Blizzard juz mial D3 ale uznano ze jest za slabe i nie wypuscili je na rynek...teraz gdy ukoncza starcrafta nowego to dopiero wtedy beda pracowac nad D3 ehh ...to troche sie poczeka:( o i mam pytanie co oznacza konto na mu?y ? co to za konto ? tam trzyma sie itemki czy co ? bo zabardzo nie wiem jestem ciemny w tych sprawach

12

Odp: Plotki

konto na mu?y to tak jak m?wisz s?u?y do przechowywania przedmiot?w

mi si? zdaje, ?e nie zrobi? d3 poki d2 jest wci?? gr? na topie i raczej nie zapowiada si? ?eby jej popularno?? szybko spad?a

AZM 4ever

13

Odp: Plotki

predzej jak wow jest na topie a nie d2 bo tera wiekszosc zyskow blizza to kolosalne chajsy z wowa

14 Ostatnio edytowany przez arwena (2007-08-02 08:53:42)

Odp: Plotki

popieram dixa,na d3 nie ma co liczyc bo poprostu im sie nie oplaca skoro taka kase maja z WOWa.predzej zajma sie WOW2 niz d3-takie jest moje zdanie.

15

Odp: Plotki

z diablo 2 tez nie jest tak zle, od kilkunastu tygodzni diablo 2 lod jest jedna z najlepiej sprzedajacych sie gier w Empiku

AZM 4ever

16

Odp: Plotki

ale sa to groszowe sprawy patrzac na kase jaka maja za wowa juz pewnie z 10 mln gra na swiecie w to albo wiecej od kazdego 50 zl miesiecznie .....

17

Odp: Plotki

http://gry.onet.pl/1667705,,Oficjalna_z … omosc.html

no panowie ma?ymi krokami zbli?amy si? do nowej ery wink

AZM 4ever

18

Odp: Plotki

O_O jak se pomysle co by sie dzialo jakby powstalo .... Dziwczyne bym musial zucic ^^

19

Odp: Plotki

dziewczyne szkole ... wszystko xd no moze alkochlu bym nie odrzucil tongue^^

20

Odp: Plotki

mysle ze zanim wyjdzie d3 to nie bede juz tyle czasu poswiecal na gre tzn mam nadzieje big_smile

21

Odp: Plotki

hahah robo TY nie bedziesz poswiecal czasu na d2 ? moze jakas ankiete przeprowadzimy xd big_smile ;>

22

Odp: Plotki

Mysle, ze jak bedzie oficjalne info z Blizza, ze D3 bedzie np. w 2010r, to tak trzeba sie szykowac, ze kolo 2015 ujzymy nowe wcielenie diabelka wink To predzej moje dzieci beda w to graly wink

23

Odp: Plotki

http://gry.onet.pl/1720910,,Oficjalna_z … omosc.html

ciekawe czy co? w tym jest czy to tylko kolejny denerwuj?cy prima aprilis tongue

AZM 4ever

24

Odp: Plotki

Prima Aprilis... a szkoda. Bo nie ma w co pograć. Wszystko się nudzi bardzo szybko.

25

Odp: Plotki

www.blizzard.com
za 2 dni lód ca?kowicie stopnieje i uka?e si? nowa gra wink

AZM 4ever