Temat: Piłka nożna

S?yszeli?cie o tym, ?e Boruc ma przej?? do FC Barcelony za 10 mln funtów?
A Dutka pono? RealMadryt chce wykupi?
w ostatnich latach Polska ma jednych z najlepszych bramkarzy na ?wiecie

AZM 4ever

2

Odp: Piłka nożna

dutka to slyszalem ale Boruc pierwsze slysze...to chyba jakies plotki

3

Odp: Piłka nożna

jak obstawiacie jutrzejszy mecz eliminacji ME Polska:Portugalia ?!?
Po pierwszym meczu ja jestem raczej optymistycznie nastawiony wink

AZM 4ever

4

Odp: Piłka nożna

w dupe bedzie max remis

5

Odp: Piłka nożna

2:2 wynik dobry co prawda przewage Portugalii by?o wida? szczeg?lnie w drugiej po?owie, ale my mamy Krzyn?wka smile
czasami mi sie wydaje, ?e C. Ronaldo ma wi?cej szcz??cia ni? skila
Oby?my rozjebali Finlandie to ju? mamy ME 2008

AZM 4ever

6

Odp: Piłka nożna

no ladnie ladnie kozak wynik

7

Odp: Piłka nożna

obstawiam Polska 2:1 Finlandia

AZM 4ever

8

Odp: Piłka nożna

1:0 0:0

9

Odp: Piłka nożna

dix masz ?eba do wynik?w

zastanawia mnie kurwa jedna rzecz, czemu statystycznie cz??ciej w meczach zda?aj? si? s?upki i poprzeczki ni? bramki przecie? bramka jest taka du?a a s?upek taki cie?ki
fajnie by bylo gdyby zmienili zasady tak ?e gole zdobywa si? po trafiniu w s?upek, a nie bramke bylo by wtedy wiecej goli wink

AZM 4ever

10

Odp: Piłka nożna

ta slupek 1 pkt poprzeczka 2 pkty hahaha  trafienie w bramkarza 3 pkty a jak pilka wpadnie do siatki to -1 pkt ;p

11

Odp: Piłka nożna

trafienie w sedziego i pi?ka w bramce win meczu. gol czy nie ? big_smile

12

Odp: Piłka nożna

dzi? mo?e by? historyczny moment polskiej pi?ki no?nej
wystarczy wygra? z os?abion? dru?yn? Belg?w i zapewnimy sobie pierwszy w dziejach udzia? w ME
jak nam to si? uda to chyba si? pop?acze

AZM 4ever

13

Odp: Piłka nożna

Ok Zelg to dawaj pogadamy sobie o pilce komu kibicujesz  ?:D ja ogolnie jestem za Barcelonom bylem kiedysna ich stadionie robi wrazeniee :DXD jak odloze ttroche funduszu to przejade sie na meczyk

14

Odp: Piłka nożna

ja nie kibicuje ?adnej konkretnej dru?ynie przewa?nie jestem za t? w kt?rej gra jaki? Polak np. w tegorocznej LM trzymam kciuki za Celtik chyba wszyscy pami?taj? fina? LM z 2005 roku w kt?rym Dudek by? bohaterem meczu wink

AZM 4ever

15

Odp: Piłka nożna

no DUdek dal rade wtedy  slyszalem ze ma propozycje z  Ligi angielskiej  a dokladniej z M. City wsumie dlaczego nie 4 druzyna  w tym sezonie moglby tam zagrac tongue:D ma swoje lata ale wedlug mnie stac go jeszcze na dobre bronienie big_smile

16

Odp: Piłka nożna

to jaki wynik obstawiacie dzisiejszego meczu Polska vs Czechy?
Ponoc Beenhakker nie bedzie sie ju? jeba? z drugim sk?adem i wystawi najlepszych pr?cz Smolarka
Obstawiam 1:2 ?e dostaniemy

AZM 4ever

17

Odp: Piłka nożna

2:1 dla nas ;] big_smile

}{ C Player
AZM 4 life

18

Odp: Piłka nożna

kto wygra Celtik vs Barcelona?
zwa?aj?c na dobrego bramkarza celtiku wygraj? 2:0 wink

AZM 4ever

19 Ostatnio edytowany przez Maniek-AZM- (2008-02-20 21:16:33)

Odp: Piłka nożna

ja ide wlasnie sie szykowac na meczyk tongue wydaje mi sie ze barcelona ma wieksze szanse ze wzgledu na wartosciowych pilkarzy ale zwazywszy na boruca w bramce big_smile moze byc 1:0 dla celticu big_smile bo wybroni wszystko a jego kumple cos moze ustrzela ~~

}{ C Player
AZM 4 life

20

Odp: Piłka nożna

POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSSSSSSSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

}{ C Player
AZM 4 life

21

Odp: Piłka nożna

No chyba co drugi Polak albo wi?cej bedzie siedzia? przed TV
Ten mecz bedzie niczym trzecia woja ?wiatowa wink

AZM 4ever

22

Odp: Piłka nożna

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh ;((((((((((((((  podolski ;(( jak mogles...

}{ C Player
AZM 4 life

23

Odp: Piłka nożna

BBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AZM 4ever

24

Odp: Piłka nożna

boruc swoja droga ale mysle ze bohaterem spotkania byl sedzia  czyt. lysy chuj ktory nam zrobil karnego z kapelusza. Zegnaj euro 2008 neutral dobrze ze na 2012 gramy bez eliminacji ;p
ale kto wie czy dozyjemy.

}{ C Player
AZM 4 life

25

Odp: Piłka nożna

ale nie martwmy sie mistrzowie ?wiata W?ochy maj? tez tylko 1 punkt i jeszcze gorszy bilans bramek tongue wi?c i Polakom mo?na wybaczy?

AZM 4ever