Temat: Czarna Lista

Wrzucam posta z FB:
Tak jak obiecaliśmy wrzucamy listę osób "nominowanych" do opuszczenia klanu, jeżeli ktoś z Was znajduje się na tej liście, a jest aktywny i godnie reprezentuje AZM proszony jest o napisanie posta i zarejestrowanie się na forum AZM, lista nie jest jeszcze ostateczna ale jeżeli nikt się nie zgłosi te osoby zostaną na stałe usunięte z klanu:

Adi
Ahazet
BroOshee
Ciamny
Daniel
Felienarius
kamilkuj
Irq
Korno
Kostu
Kserkes
Lecholik
leviego87
Liane
Maniek04
Myszyniak22
Ovvy
polowiec
qqsmet
RoXIcon
ShadyKiller
Suicide69
Szczota
WielkiSad
Wojmaster
Wojtaszek
Zdanek
AluZ
Apaszeq
ar2r
Artv
DaimonFreyy
Loopos
MatizZ
owocowy
Ponury
Prezes
Rico
ShadowAZM
Tuters
unreal

REKRUCI (Wszyscy):

Bubu
Gravvity
Hosko
MANiek
NastY
Songo
TYMOL

EDIT: Na Arcykapłana awansuje XxTGxX za pomoc każdemu klanowiczowi, dobre wyniki i zaangażowanie w klan na serwerze EuropeBattle. Dziękujemy Tomasz wink

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

2

Odp: Czarna Lista

Witam.

Proszę o nie usuwanie mnie z klanu, powróciłem do gry w WoTa, mysle ze na dluzej.

3

Odp: Czarna Lista

oks, jak cie znalezc w wot, też gram

AZM 4ever

4 Ostatnio edytowany przez Daniel (2018-03-18 18:58:34)

Odp: Czarna Lista

Miło się grało z większością z was smile Nie będę wszystkich wymieniał bo szkoda czasu. Nie pozwolę się obrażać przez Raditza, wszyscy wiedzą że to trudna jednostka. Dlatego nie mam zamiaru się odnosić do tej całej listy. Będe grał i tak dalej czy w klanie czy bez tego klanu, znajomi pozostają. A że już jesteśmy w większości "starymi koniami" to nie ma co roztrząsać się nad nieporozumieniami wink Pozdrawiam wszystkich gorąco nawet Rada, bo charakter ma jaki ma.

O to wycinek jego pięknej przemowy na mój temat

"To ze grasz to tam chuj, byles wysmiewany zawsze na kazdym realmie, byles zerem, jestes i bedziesz. A poza tym kto cie przyjal niby? Pokaz gdzie jest twoje podanie do azm.
Mam w dupie co o mnie ludzie mysla, tym bardziej takie zera jak ty, nara


i dalej...


Nigdzie nie bede dzwonil, moze ty tak robisz, poprostu znajde cie w tym bialymstoku i połamie.



i na koniec

Taki mądry jesteś teraz, nagram filmim jak mnie na kolanach zakrwawiony przepraszasz, narka

To tyle, do zobaczenia po resie na d2 smile

5

Odp: Czarna Lista

Nie byloby tego gdybys publicznie mnie nie obrazil, bo ja tego nie zrobilem do samego konca.
Edit, obraziles mnie na forum publicznym co zawsze wiazalo sie z usunieciem z klanu, ja to ci pisalem na priv a to jest roznica.
Oczywiscie wkleiles tylko moje teksty hehe, zalosny jestes, pozniej wkleje twoje bo teraz nie mam czasu. I tego posta gdzie obrazasz mnie publicznie tez wkleje.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

6

Odp: Czarna Lista

Przepraszam Raditz, trochę się też nie potrzebnie uniosłem, musiałem edytować post bo wyglądał strasznie frajersko, mimo wszystko dzięki za przegrane godziny w najlepszą gre smile

7

Odp: Czarna Lista

Wystarczylo ze bys napisal zwyklego posta ze chcesz zostac tak jak tamten kolega, a nie cisnac mi na public. A ta lista jest tylko wstepna, nie siedze ostatnio caly czas i tylko tak moge sprawdzic aktywnosc kogos.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

8

Odp: Czarna Lista

Po naszej spinie, i po tym jak to ty mnie zwyzywałeś od zer na d2 a ja Tobie pocisnełem że ze "expa matke byś sprzedał"- za to przepraszam,ciulowe sformułowanie, mam uraz na Twoją osobę i tyle wink i odebrałem siebie na tej liście jako osobiste porachunki, bo ja przynajmniej gram jak nie w d3 to w d2. a są osoby na liście których nie widziałem ani razu. Więc wydało się to dziwne. Tyle

9

Odp: Czarna Lista

idzcie razem na piwo dajcie sobie po jednym strzale i schowajcie topor wojenny =] peace and love ^^

==> AZM <==

10

Odp: Czarna Lista

Daniel spokojnie, ta lista jest wstępna wcześniej uzgodniona ze mną, poprostu wiele nicków z tej listy nawet nie będzie swiadomych że polecieli z klanu bo mają to w dupie o ile wogole jeszcze pamiętają że są w klanie. TY się interesujesz, chcesz zostać to nikt Cię z klanu nie wyrzuci

Te czystki są potrzebne, wiele osób zostało poprzyjmowane bez żadnych weryfikacji. Teraz bedziemy przyjmować tylko przez formularz, nie chodzi o ilosc osob w klanie tylko o jakosc

AZM 4ever

11 Ostatnio edytowany przez Frugo (2018-03-18 21:08:03)

Odp: Czarna Lista

a jesteś daniello 1 z 4 osob z listy za które poreczylem pio ^^

choć nie wiem czy to cos zmieni ^^

==> AZM <==

12

Odp: Czarna Lista

tez nie wiem czemu Daniel byl na tej lisnie jest jedna z niewielu osob ktore sie pojawiaja na euro

13

Odp: Czarna Lista

Przepraszam że się uniosłem, sytuację z Radem może kiedyś sie wyprostuje... Zostałem przyjęty za czasów kiedy Rada nie było i było to faktycznie bez formularza, z polecenia. Ale nie potrafię sobie tego momentu już przypomnieć... najwidoczniej dla Raditza bardzo mocno to przeszkadza i na każdym kroku podkreśla jakie to ze mnie zero... Czego nie zniosę i nie będę tolerował braku szacunku do drugiej osoby bo sobie na to nie zasłużyłem i słów na takie zachowanie szczędzić nie będę. I przepraszać też nie mam zamiaru  Czy zostanę czy też nie, nie zmieni faktu że będę grał już tylko i wyłącznie w d2 na euro:) Czekam jak cała ekipa na resa.

Dzięki Fru - z Tobą to zawsze się jakoś dogaduje smile
Dix- ja chyba mam Twojego feniksa na amce smile miałem bić te 99 ale stanęło na tym 96 i nie ma sensu ruszać dalej chyba jak reset niedługo

14

Odp: Czarna Lista

a kiedy ten res btw??

==> AZM <==

15

Odp: Czarna Lista

po to jest ten temat żebyśmy wszyscy wspólnie podebatowali nad tą listą, kogo z niej usunąć ewentualnie dodać także na spokojnie niepotrzebne te emocje

AZM 4ever

16

Odp: Czarna Lista

Daniel wiesz dla czego jestes dla mnie zerem? Bo ja mimo wszystko nie wjezdzalem ci na zycie prywatne, ty natomiast poruszyles kwestie mojego rozwodu co jest dla mnie ciezka sprawa i oczerniles publicznie za co dla mnie jestes skonczony. Mozesz byc w azm ale dla mnie nie istniejesz. Ty mi piszesz ze ja mam sie leczyc? Pokazujesz wycinki tylko moich rozmow ze cie strasze, to i tak slabo zareagowalem za to co napisales o moim zyciu.
Dla mnie temat skończony.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

17

Odp: Czarna Lista

Pio wziąłeś rozwód ;d ? cholera nie wiedziałem ze się ohajtałeś xD hehehe zatruje sobie wiec się nie spinać wink ale fakt faktem pio ma racje , osoba która publicznie żale wylewa co do innego członka klanu  powinna z miejsca dostać kopa tongue

18

Odp: Czarna Lista

Lukas no niestety 3 lata temu sie hajtnalem i 2 miesiace tenu rozwiodlem xd xd Wlasnie nie bylem w azm jak bralem ślub, pochwialilbym sie smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

19

Odp: Czarna Lista

przynajmniej masz spokój =] czasami jak sobie pomyśle o mojej pijawce to podobne myśli mnie nachodzą wink hehehe

20

Odp: Czarna Lista

odchodzisz z azm bierzesz ślub, wracasz do azm bierzesz rozwód, przypadek? big_smile

AZM 4ever

21

Odp: Czarna Lista

Hahaha dokladnie big_smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

22

Odp: Czarna Lista

Zaczynam się bać też bo 2 lata temu wzioem slub:D

==> AZM <==

23

Odp: Czarna Lista

Skąd moja nominacja do odrzutu? sad

24

Odp: Czarna Lista

Zarejestrowany: 2016-01-14
Posty: 1

Przydałoby się czesciej udzielac ale lepiej pozno niz wcale

AZM 4ever

25

Odp: Czarna Lista

HEHEHEHE ale już jest progres big_smile zawsze to początek ....