Temat: Mój największy rip

Nawiązując do ostatnich wydarzeń piszcie swoje największe ripy
zaczynając od siebie to raczej nie mam dużych ripów, ale moje 2 największe to były zawsze w duelu
na GT miałem hamera i grałem z Valdarem hamer vs hamer i to jeszcze na hardkorze bo nie dałem ograbienia zwlok ale wtedy pvm traktowałem bardzo 4fun i grałem tylko jak kraina pvp siadała lvl palem nie mialem jakiś duży bo okolo 90
drugi wiekszy rip to ten ostatni na conie jak FoHem grałem vs novy z blizem 10k oraz gaw[9] java ganialiśmy się z 5 minut, aż tu nagle boo spada i mocne merce mnie dobily a konkretnie merc gawa
2x merce pociski javy i blizz w ułamek sekundy zabrały całe hp
Miałem jeszcze sporo ripow na conie z 7x lvlami ale bez większych strat

AZM 4ever

2

Odp: Mój największy rip

ja nie mialam osiagniec w ripowaniu max chyba 91

3

Odp: Mój największy rip

ja padlem amka na 92 na gt soska 94 na wp i teraz palem absolutny rekord moj wlasny ale i calego realmu con 97 lvl :C Hannibal [*]

}{ C Player
AZM 4 life

4

Odp: Mój największy rip

hmmmz  3x 93lvl ;p palek na gt, sosa na wp no i ta na c9 z niezebranym df'em, to chyba wszystkie ripy w karierze ;>

5

Odp: Mój największy rip

Moja ukochana soska Arctica 94 lev , jeszcze na GT ... wyszedł DC a ja ubrany w jakieś ?mieci pod MF poleciałem jak głupi, a tam bydła pełno i jakieś łotrzyce z mocą mnie zmiotły chyba na 2 strzały, nie pozbierany bo lota nie dałem, w grze była ze mną Aga i chyba Zelg też smile W piach poszło hoto, czako, ss, ani, 2-3 gc cold + hp sporo zajebistych sc ;( Ale to były fajne czasy big_smile

....::: hc player :::....

6

Odp: Mój największy rip

Padlem kiedys soska kumpla na 95 ~~ lecialem na mefa i przerwalo mi neta xD
Ze swojego acc najwyzszym lvl na ktorym padlem to tez sorc tylko, ze 83 lvl ;p nie rozdalem statow, nie ubralem bo czekalem na wyzszy lvl, stalem w rogu na brhc, zminimalizowalem d2 i siedzialem na forum, po minucie zagladam a tam rip ;]

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

7

Odp: Mój największy rip

Najwiekszy rip..3 postacie w 1 grze (3x 9X lvl, w tym 95lvl), jeszcze na 1.09, na multi robilem sobie cow - nabijalem expa. Ktos sprowadzil krowki no i jak sie przelaczalem miedzy postaciami, to widzialem kolejne ripy. Przezyla jedynie Javka tank wink W sumie jedyna strata to czas, bo te postacie byly gole smile Nawet nie bylo co zbierac.

8

Odp: Mój największy rip

hehe ja 93 lvl ktorego sam zabilem  i jestem z tego dumny ! big_smile XD

9

Odp: Mój największy rip

to ja tez sie pochwale :d w przeciagu tygodnia 2 ripy sos 92 i 94 ;c

10

Odp: Mój największy rip

ehh... ja nie pamiętam kiedy to było ale akcja miała miejsce na jednym z polskich serwerów, grałem z Chymesem i Radziem w takim klaniku i ktoś mi PK barba boo na którego cały team zapierdalał. to pk pozbawiło mnie chęci do grania, było chamskie, nieeleganckie i w ogóle kogoś kto to zrobił powinno ścigać wojsko... tak więc przepraszam chłopaki najmocniej za ten incydent który miał miejsce dawno temu, biorę winę na klatę chociaż cały akcja wyniknęła bardziej z chamstwa drugiego gracza

a tak btw: gram hc na battlenet'cie, europa (nick: GarbatyAniol89), stary nick to chi więc zapraszam chętnych...

pozdro 600 dla wszystkich

11 Ostatnio edytowany przez pinek (2011-04-22 22:13:01)

Odp: Mój największy rip

hammer92 amka 94

12

Odp: Mój największy rip

hammer 98 hc smile and java 96 w duelu