201

Odp: Rozmowy ogólne

ja tez gram na w10 i wszystko dziala. Odpalasz w trybie zgodnosci i jako administrator ofk przez tego ich loadera

202

Odp: Rozmowy ogólne

Siema smile ja też gram na tym serwerze od 3 dni xD na razie odpaliłem na sc, może niedługo się przerzucę na hc smile /f a Hamster-AZM-
Jak dla mnie jest spoko, może trochę zawyżony drop na radzie, bo w 2 godziny 4 czaka, 2 ss... i w uj shit ringów i amu. Zrobiłem też z 200 pindli i DF 19% padł, także teges... No i sam przeszedłem sobie soską blizz od początku smile Merc tu robi robotę ubrany w full eq hehe
Pozdro wink

203

Odp: Rozmowy ogólne

Z dfem to fart bo pindel ma standard drop :-P tak ten serv pomyślany żeby za czako czy ssem nie latać tydzień i w dzień masz postać ubrana sensownie

204

Odp: Rozmowy ogólne

Z dfem to fart bo pindel ma standard drop :-P tak ten serv pomyślany żeby za czako czy ssem nie latać tydzień i w dzień masz postać ubrana sensownie

205

Odp: Rozmowy ogólne

No to fart niezly, bo to mój pierwszy df znaleziony w karierze hie hie

206

Odp: Rozmowy ogólne

mi nigdy nie padl tongue chyba jako jedyny item w d2 ;p

207

Odp: Rozmowy ogólne

Zastanawiam sie czy warto kupic Diablo 3 tongue troche sie nudze to moze cos pogram...

208

Odp: Rozmowy ogólne

lepiej poczekać do listopada, bardazo mozliwe ze zapowiedzą drugi dodatek, albo nawet diablo 4

AZM 4ever

209

Odp: Rozmowy ogólne

moze masz racje ,ale na d4 nie ma co liczyc tongue szybciej bedzie drugi dodatek do tego co jest...

210

Odp: Rozmowy ogólne

cieżko powiedzieć, podobno bardzo prawdopodobne może być d4, bo d3 już zabardzo zjebali i dodatek niczego nie zmieni

AZM 4ever

211

Odp: Rozmowy ogólne

nawet jesli zapowiedza d4 to trzeba bedzie poczekac na premiere smile blizz zaskoczy ,ale nie tak jak wszyscy tego oczekuja tongue

212

Odp: Rozmowy ogólne

60zl za Diablo 3...tyle codziennie na piwko wydaje tongue

213

Odp: Rozmowy ogólne

haha ^^ to ladnie doisz^^ ale tez sadze ze zapowiedza d4 =]

==> AZM <==

214

Odp: Rozmowy ogólne

jak piwo kosztuje okolo 15zl to latwo wydac te 60dyszek na bro codziennie tongue

215

Odp: Rozmowy ogólne

ale wydac 60zeta na piwo w jeden wieczór to jest naprawde nic wielkiego. Mój koleżka regularnie potrafi w jeden wieczór przepierdolic tysiaka na samo picie. Jak ktoś lubi jeździć po różnych klubach, knajpach, a do tego może wlać w siebie dużo więcej alkoholu niż przeciętny kowalski to hajs wtedy płynie jak woda z kranu. Innego koleżke striptizerka zaczeła nakręcać na drinki po 50 zeta, a ze był dobrze pijany i napalony to się łapał jak ryba na haczyk, przepierdolił gruby hajs na samym stawianiu jej drinków i jeszcze  ode mnie chciał pożyczać big_smile Mnie też jej koleżanka w samych stringach  zaczeła bajerować, ale ja ściemniłem że ide po hajs do bankomatu i się ukręciłem haha

AZM 4ever

216

Odp: Rozmowy ogólne

i dlatego jak nie bedzie mnie stac na takie wyskoki to znaczy ze mam chujowa prace i trzeba ja zmienic smile
Ps. a piwo za 15 kupuje w sklepie tongue