Temat: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

http://www.diablofans.com/ tutaj są wszystkie informacje.
Wasze oczekiwania? Nadzieje? Będziecie grać sezony? Jeśli tak to hardcore, softcore? Jak wam się podobają ideę legendarnych gemów?

2

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Bardzo chętnie spróbuję swoich sił zarówno na SC jak i na HC. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w takiej zabawie, a to zawsze zastrzyk rywalizacji i zdrowego ducha sportowego. Tak, więc czekamy na oficjalne info co i jak smile Co do gemów, to narazie nie mogę uzbierać swoich 280 i wolę o nich nie myśleć, bo aż mi się palić chce na myśl o tym smile

PS. Wbijajcie na TS'a big_smile

3

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Zobaczymy czy wymyślą jakieś legendy warte laddera. Bardziej czekam na buff monka niż same sezony ;]

4

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

only ladders

5

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

A wiadomo kiedy planują wprowadzić zmiany?

6

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Jak ladder to tylko hc , non ladder sc PvP wink

7

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Hehe od kiedy Arcon ty grasz pvp w ROS big_smile Już na areny nie czekasz?;p

8

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Przerzuce sie na areny jak beda non ladder a teraz pogram troche na hc wink

9

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

wkoncu jest komu cie poexpic xd

10

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Witam.. widze wszedzie zastoj wszyscy na latke czekaja.

11

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

dokladnie , nie oplaca sie grac teraz big_smile no w sumie ja wowa i teso oblegam xD

12

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Ja od dzisiaj w Prototype 2 pogrywam smile

13

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Powiem wam tak , ze ida w eleganckim kierunku jesli o te sezony chodzi tylko lipa z handlem i arenami.. cos czuje , ze kwestie aren dodadza w nowym dodatku zeby ludzie jak cmy kupili... a co z handle tego nie wiem.. moze zrobia open jak beda sie jeszcze chcieli kasiorki z ah nachapac wink

14

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

ja juz przestałem grać całkowicie chyba od 2 miechów nawet jednego paragonu nie nabiłem, jak wyjdzie patch to zaczne grac ladder ale chyba tylko na hc. Licze ze zbierzemy ladna ekipe paru osób zeby pograc sobie hc od początku!

AZM 4ever

15

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Jak juz wiadomo w srode nowy patch i reset ladderow wiec chcialem sie spytac czy ktos zaczyna ze mna od nowa na hc ? A jesli tak to jaka klasa wink

16

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

ja oczywiscie , zapewne crussem ale jak nie bedzie wd to wd ;d

17

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Ja startuje ale sie zastanawiam czy sc czy hc. Ps Draco lacku gdzie jestes pocisniemy od poczatku jak zawsze wink)

18

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

Ja od jakiegoś miesiąca nie gram. W sumie czekałem na patcha ale jakoś mi się aż tak do gry nie pali. Sam patche jest jutro a sezony od piątku. Z jednej strony bym zagrał ale weekennd mam zajęty więc może gdzieś w next tygodniu wejdę zobaczyć co nowego.

Trochę czytałem i tylko 1 build monka jest playable to bym po-testował. Do samego laddera przekonany nie jestem. Jeszcze pogłoski chodzą, że ma trwać 3 miesiące więc trochę mało.

19

Odp: Nowy patch z Sezonami/Ladderami

A Ja Ci powiem , ze akurat sezony to dobra opcja jest jesli ogarna jeszcze to pierdolone pvp i handel to klimatem wroci do d2 a wtedy gra owned... tylko to zbalansowanie postaci wedlug mnie powinni to ogarnac wink ja zagram sobie zaczne standardowo monkiem wiec Cie expne potem troszke Draco wink