Temat: Arcon RPK !

Wszystkich fanów hip hopu zapraszam do odsłuchania utworu o tytule "Natchnienie" autorstwa jednego z klanowiczów AZM - Arcona aka Maju:
https://soundcloud.com/tomek-majewski-2 … atchnienie

Osobiście jestem pod wrażeniem i czuje się dumny że w szeregach AZM znalazł się taki talent smile Tekst nie jest denny i o dupie maryni tylko naprawde niesie przekaz. W połączeniu z dość muzykalnym głosem cały utwór wydaje się stać na naprawde wysokim poziomie. Z resztą sami odsłuchajcie i oceńce w komentarzach co o nim sądzicie!

AZM 4ever

2

Odp: Arcon RPK !

Czy to jakas moda na nagrywanie kawalkow hh?? Sam mam z 10 kumpli ktorzy nagrywaja, jeden z nich byl nawet w finale must be the music wiec sie nie ma czym podniecac. Zacznie koncertowac i nagrywac plyty to wtedy pogadamy.

Btw. Kiedy wroci stara strona?? Bo tu nawet problemy z logowaniem sa.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

3

Odp: Arcon RPK !

jak zacznie koncertowac i nagrywac płyty to nie bedzie o tym w niusach na stronie azm tylko onet.pl wink
Lepszy taki trend niz naprzyklad bezmyślne ćpanie czy chlanie popieram Arcona w jego "twórczości" tongue

Jakie problemy z logowaniem? Stronke wlepie jak ponaprawiam w niej pare linijek kodu

AZM 4ever

4

Odp: Arcon RPK !

Rad ciapowi Zelgo wszystko przeszkadza :f wiec sie przyzwyczaj do tego ,ze ten zacny czlek ktory w d3 gra na pegazusie zawsze bedzie mial cos do powiedzenia do czasu az mu wpierdole na zlocie AZM big_smile

5

Odp: Arcon RPK !

Zamknij ryj kurwo jebana. Nie zamierzam przyjezdzac na zaden zlot ktory i tak sie nie odbedzie. A kompa mam ale nie zamierzam tracic czasu na granie tak jak ty pedale, siedzisz na czacie i wyrywasz mlodych chlopcow bo dziewczyny to nawet za reke nigdy nie trzymales z wyjatkiem swojej starej ktora ta reka walila mi konia a na koncu mi obciagnela oraz mojemu psu.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

6

Odp: Arcon RPK !

pio i texty 15-letniego gnoja ktory placze bo go ktos obrazil na forum " twoja stara to " kurwa dojrzaly facet by sie wydawalo a cos takiego odpieprza ...  bez komentarza tongue a ty pinek powinienes zamknac morde i sobie darowac bo znowu zaczynasz robic syf jak ci nie odpowiada to sam mozesz odejsc nikt nie bedzie cie zatrzymywal , jak macie do siebie problem to kurwa piszcie sobie na pm a nie tu , zreszto juz ktos kiedys do was to mowil,  jesli zal wam dupe rozrywa to proponuje masc na ta dolegliwosc , jesli wam to przyjemnosc sprawia ze kazdy "musi " czytac wasze debilne i nic nie wnoszace posty to sobie zmiecie ten tytul na spam , ja przynajmniej nie zamierzam juz tu zagladac ... powodzenia

7

Odp: Arcon RPK !

To niech sie nie wpierdala bo mam prawo do wyrazenia opinni, a on wchodzi raz na ruski rok na forum i zaczyna podskakiwac. Jeszcze raz pionku napiszesz cos na moj temat to usuwam ci konto na forum razem z wszystkimi postami.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

8

Odp: Arcon RPK !

hahaha  big_smile wiesz co ty mi mozesz ? Lukas masz racje tyllko wiesz w czym jest sęk ? gość mnie nie trawi ja nie trawie go  ma tak prawo byc ale wkurwil mnie z czasem gdy zaczol usowac moje posty bo cos mu sie nie podobalo... grozisz to sobie mozesz dzieciom ;d mam do Ciebie propzycje jak jestes takim cwaniakiem to mozemy sie spotkac i wytlumaczyc sobie w cztery oczy idziesz na taki uklad ? Nie bo sie posrasz przed tym pegazusem.

9

Odp: Arcon RPK !

Zamykam  temat
Od teraz wyzywajcie sie tutaj:
http://www.azmklan.org/viewtopic.php?pid=8399#p8399

możecie sie wyzywać na 1000 stron, wszystkie wasze klótnie po za tym tematem bede tam przenosic
pozdro

AZM 4ever