Temat: Portal AZM

Z dniem dzisiejszym całkowicie przenosimy się na Portal wbudowany w forum. Co za tym idzie strona AZM widoczna do tej pory jest już niedostępna. Oczywiście cała jej zawartość znajduje się teraz na portalu, który zapewne będzie z czasem rozbudowywany. Po co te zmiany? Otóż dla najzwyklejszej wygody. Teraz jest możliwość dowolnego modyfikowania strony jedynie za pomocą panela administracyjnego. Po za tym dochodziły mnie słuchy że osoby które pierwszy raz wchodziły na strone azm otrzymywały ostrzeżenie od google że strona jest zarażona trojanem. Mam nadzieję że teraz już nie będzie występował ten problem i że spodobały się wam zmiany a jeśli nie to macie problem tongue Pozdro!

AZM 4ever

2

Odp: Portal AZM

Tragedia. Mielismy zajebista strone... To jest jakas chujnia.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

3

Odp: Portal AZM

jak zbierze się więcej głosów sprzeciwu to dodam opcje do wyboru starej skórki , ale to jak będe miał wiecej czasu i chęci do bawienia sie w to

AZM 4ever

4

Odp: Portal AZM

zgadzam sie z pio ;/ stara strone byla o wiele lepsze

5

Odp: Portal AZM

No jednak stare lepsze sad

6

Odp: Portal AZM

Mielismy jedna z najlepszych stron klanowych, taka ktora mogli nam zazdroscic, takie gowno to teraz byle jaki klan ma.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

7

Odp: Portal AZM

dobra dobra nie róbmy dramy można wrócić do starego wyglądu, ale jak dla mnie liczy sie zawartość portalu a ne wygląd. Tak jest poprostu wygodniej i praktyczniej...

AZM 4ever

8

Odp: Portal AZM

stare o wile wiele lepsze

9

Odp: Portal AZM

Też za stara stronką jestem. Najładniejsza ze wszystkich klanów w Polsce.

10

Odp: Portal AZM

Ja żałuję, że jej nie widziałem skoro tak zachwalacie, ale ta nie powala smile

11

Odp: Portal AZM

w koncu bedzie stara przywrocona big_smile tylko trzeba zelga molestowac o to xD

12

Odp: Portal AZM

no no tylko bez molestowania!

AZM 4ever

13

Odp: Portal AZM

Nie wiem jak wyglądało to wcześniej, ale obecna grafika mi się podoba:-) bez większego patosu, skromna i gustowna. Choć podobają mi się również strony z kolorem zielonym np. http://twojtyp.pl/ odmienił się kolorystycznie na plus.