101

Odp: Rozmowy ogólne

witamy w naszych skromnych prograch

102

Odp: Rozmowy ogólne

a? jak si? ciesz?, czuj? si? wr?cz zaszczycony ...

S

103

Odp: Rozmowy ogólne

no to mo?e przetestujemy bartozsa pojutrze w tourze 4v4 1.10 na AR raczej powinnismy sklad zklei? wink ale szczeg??y to ju? na tajnym obgadamy

AZM 4ever

104

Odp: Rozmowy ogólne

"Je?li nale?ysz do Klanu AZM, nie mo?esz nale?e? do ?adnego innego klanu diablo2. "

To dlaczego Zelgadiz nale?y/nale?a? do klanu PC czy tam IC czy jako? tak?

105

Odp: Rozmowy ogólne

widze minsc ?e mnie ?ci?le pilnujesz
ic to nie klan a team z kt?rym gram toury na AR i tylko na AR jestem ic i to tylko na patchu 109 na reszcie realmow i ar 110 reprezentuje AZM
chetnie bym rozkrecil AZM na ar 109 ale tam juz kazdy ma jakis team

AZM 4ever

106

Odp: Rozmowy ogólne

Nie wywiniesz się tak łatwo!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klan
Klan (celtycki clan) - r?d spokrewnionych lub spowinowaconych ze sobą osób lub też związek osób wspierających się i mających wspólne interesy.

107

Odp: Rozmowy ogólne

kurna foro dziala elo tylko jest 1 problem
wszystkie polskie znaki zamieniaja sie w znaki zapytania
wiec nie piszcze polskich znakow bo wyskoczy wam komunikat z bledem
mam nadzieje ze pomalu uda sie rozwiazac problem

AZM 4ever

108

Odp: Rozmowy ogólne

zmien kodowanie forum

S

109

Odp: Rozmowy ogólne

dziś AZM kończy 3000 dni istnienia
pamietam jak konczylo 2000 i topic z tej okazji zalozylem na foro realm.pl
szybko zleciał ten tysiąc ;P

AZM 4ever

110

Odp: Rozmowy ogólne

tylko 1 taki klan wink pozdro AZM wink milo mi tu byc z wami ;p to jest historia.

}{ C Player
AZM 4 life

111

Odp: Rozmowy ogólne

yo ziomale posiadacie ddr ram niepotrzebny bardzo potrzebuję

112

Odp: Rozmowy ogólne

Czesc Trang ;]

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

113

Odp: Rozmowy ogólne

trang jak to z tobą jest ponoć kończyłeś kariere w d2 tongue

AZM 4ever

114

Odp: Rozmowy ogólne

nom nie wrócę

115

Odp: Rozmowy ogólne

to może lepiej darujmy sobie te podanie, nie trzeba nam graczy offline bo mamy ich już wystarczająco
i jeśli wysyłasz podanie tylko dlatego, że "blade cie prosił" to chyba nie ma to większego sensu

AZM 4ever

116

Odp: Rozmowy ogólne

to co robimy jakiś turniej wewnątrz klanowy?
nie pisze na tajnym, bo sprawa również dotyczy Kamiego a fora rekrutacyjnego nie chce zaśmiecać z resztą nic tajnego tutaj nie ma

najlepiej jakby był to 1v1 tour ofc na SG-PvP
dla większych emocji można by też jakąś nagrode zorganizować, jakby już było konto klanowe to wiadomo jaka by była nagroda wink ale to w swoim czasie

w nagrode może awans w hierarchii na jakiś dodatkowy stopień typu "wojownik"
napewno wzmianka w "kronice" o zwycięzcy by Pio, news na stronie z screenem z gry wygranego itp. przedstawcie swoje pomysły

AZM 4ever

117

Odp: Rozmowy ogólne

To ma byc 4fun wiec imo nie potrzeba specjalnych nagrod, news i wpis do kroniki wystarczy, z tym dodatkowym stopniem to nie bardzo, pare osob z klanu w ogole nie gra pvp wiec nawet nie wezma udzialu w tym.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

118

Odp: Rozmowy ogólne

ta wink pio ma racje ;d zelgu nie przypalaj sie xD

}{ C Player
AZM 4 life

119

Odp: Rozmowy ogólne

oki oki to tylko propozycja, mi i tak wszystko jedno
ale jak pio napisał to ma być 4fun więc pvm playerzy też mogą spróbować swoich sił, kto wie może jakiś talent odkryjemy ;P

AZM 4ever

120

Odp: Rozmowy ogólne

ranga PVP MASTAH ;D spoko mozna zagrac! ja zagram druidem zebyscie mieli szanse ;d joke ;]

121

Odp: Rozmowy ogólne

no ja na pewno się pisze tongue

122 Ostatnio edytowany przez lukas-azm- (2009-03-31 18:06:34)

Odp: Rozmowy ogólne

a tu panowie macie co lukas robi w wojsku xD http://www.clipser.com/watch_video/1148963 dokaldnie to tylko w niebieskich mundurach ;] karabinki buty itd te same , obejrzyjcie caly , fale sa najlepsze ;] tylko podkreslam ze to musztra paradna nie zwykla czyli tu sa ulozoe kolejnosc ruchow itd itd ale wszystkie pozostaja takie same ;] a dla nie wtajemniczonych na kolbie broni jest wpiety metal dlatego taki huk jest jak o ziemie trzasna , a do butow przykowane sa specjalne podkowy z cwiekami i zamiast wazyc te 4 kg waza 6 ;d

123

Odp: Rozmowy ogólne

o kurwa to co wyczyniają w minucie 2:12 to kosmos
czołem żołnierzu!

AZM 4ever

124

Odp: Rozmowy ogólne

na te gowno stracilem 6 miechow grania w d2 xD i skill na tym karabinku sie rozjebal big_smile

125

Odp: Rozmowy ogólne

Ale ty na tym filmiku gdzies jestes??

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.