26

Odp: Mapa AZM

Zielona Góra k. Warszawy

27

Odp: Mapa AZM

ok DONE
Roma znam tylko jedną Zieloną Góre i nie jest ona koło Warszawy tongue
Dodałem jeszcze Jutrego, który od 8 lat mieszka w Niemczech miasteczko Werther kolo Bielefeld bliżej zachodniej granicy

AZM 4ever

28

Odp: Mapa AZM

Co powiecie na taki duży zlot tego lata w Warszawie ? Można by zaprosić kilka osób ze sceny, kto wpadnie ten będzie się bawił. Najlepiej by było postawić gdzieś na dziko namioty, zrobić sobie ognisko i spędzić razem miło wieczór przy czytaniu poezji, bo na lokal szkoda $_$. Myślę, że Kapitan Dynamo aka Dix by wszystko ogarnął =]

29

Odp: Mapa AZM

A ja bylem tydzien w W-wie na delegacji teraz...ale paskudne miasto wink

30

Odp: Mapa AZM

swietny pomysl , tylko nikt jeszcze niewie co bedzie robil na wakacjach:P no ale wiadome zajac sie zorganizowaniem czegos wczesniej i moze by wyszlo. Zlot to by bylo cos ciekawego.
Oczywiscie wszyscy zgony oprocz dixa:p hahaha
No pozyjemy obczaimy ~~

}{ C Player
AZM 4 life

31

Odp: Mapa AZM

dobry pomysl ale do wakacji jeszcze daaaleko ;p

32

Odp: Mapa AZM

ja jak coś Łódź smile

33

Odp: Mapa AZM

yikes Fajnie gostek z azm w b-b big_smile Moze nawet znam;D Margador dawaj nk xD

34

Odp: Mapa AZM

Inowrocław Here ;>

35

Odp: Mapa AZM

sporo na tej mapie

36

Odp: Mapa AZM

aga juz jest aut wiec wywalcie bo niedlugo juz nic na tej mapie nie bedzie widac

37

Odp: Mapa AZM

Slayer-AZM- znajomy moj z rl, tez byl keidys w AZM, wiec mozna go smialo doatualizowac ( ziomek z mojego miasta )

38

Odp: Mapa AZM

tyle że on jest na liście byłych klanowiczów, a mapa pokazuje obecnych
nie wiem jakie były jego losy, może odszedł z klanu, może go wyjebali w kazdym bądź razie jak ja dochodziłem do klanu to już go nie było na liście

AZM 4ever

39

Odp: Mapa AZM

Ornontowice, Śląskie

40

Odp: Mapa AZM

bede robic aktualke mapy tak wiec kogo nie ma na mapce niech poda w tym temacie swoje miejsce zamieszkania

AZM 4ever

41

Odp: Mapa AZM

Opole


Notice: Undefined variable: pattern_callback in /home/klient.dhosting.pl/othil/forum.azmklan.org/public_html/include/parser.php on line 820

42

Odp: Mapa AZM

Mieszkamy tak blisko siebie można by było iść na browar. Kax też ma nie daleko Dęblin-Otwock-Warszawa pociągi co godzina jeżdżą. Wiem bo sam nimi jeżdżę cool

http://img821.imageshack.us/img821/9395/beztytuutyq.png
?

43

Odp: Mapa AZM

Stalowa Wola XD

44

Odp: Mapa AZM

wonder - Jelenia Góra, studiuję we Wrocławiu.

45

Odp: Mapa AZM

Łódź

46

Odp: Mapa AZM

Zarzecze k. Jarosławia wink

47

Odp: Mapa AZM

Opole

48

Odp: Mapa AZM

Zgorzelec - DLN ŚLĄSK

49

Odp: Mapa AZM

Sosnowiec big_smile

==> AZM <==