1 Ostatnio edytowany przez iC-Fatal (2008-10-10 02:17:21)

Temat: Wojna

Witam,
wczoraj wieczorem na forum bnpl, Immortal Coalition rzucilo wyzwanie Zelgadizowi oraz AZM z uwagi na obrazliwe slowa wobec naszego klanu. Wypowiadamy Slugom Azmodana wojne!

(http://bnpl.angrenost.org/viewthread.ph … amp;page=2)

Jako ze jestesmy klanem wywodzacym sie z 1.09 i na 1.10 idzie nam jako tako, zaproponowalem gre na dwoch patchach i realmach, 1.09 na AR i 1.10 na SG. Chcialem poznac opinie reszty klanu gdyz Zelgadiz skreslil wasze checi i umiejetnosci bez waszej wiedzy. Czy AZM przyjmie wyzwanie? A moze podda sie bez walki?

Gralibysmy 2v2 3v3 4v4 i mozna by sie dogadac ktore mirrory.

Mimo wszystko,

pozdrawiam i wierze ze AZM podejmie wyzwanie.

2

Odp: Wojna

Fatal powtarzam to po raz dziesiąty na SG 110 możemy grać wojne w każdej chwili

Chcialem poznac opinie reszty klanu gdyz Zelgadiz skreslil wasze checi i umiejetnosci bez waszej wiedzy

Napisałem że na 109 nie jesteśmy w stanie wystawić składu ponieważ prócz mnie nikt nie gra na tym patchu i nie wciskaj mi słów których nie wypowiedziałem

Moja funkcja w klanie daje mi prawo wypowiadania się za cały klan, ale jak tak bardzo cie interesuje zdanie reszty klanu to nie ma problemu
kto z AZM jest chetny do gry PvP na 109 AR?

AZM 4ever

3 Ostatnio edytowany przez iC-Fatal (2008-10-10 09:48:19)

Odp: Wojna

no ja nadal nie rozumiem czemu np z arnim na amie ulverem na boonie i chocby roma na necu nie moglibyscie grac. grani na obu patchach i obu realmach to najbardziej sprawiedliwe rozwiazanie.


edit: btw, nazwales iC dnem, a wiec pod jaka ilosc mułu musi byc AZM skoro nie potrafi podjac JAKIEJKOLWIEK (nie mowiac juz nawet o wyrownanej) walki ?

4

Odp: Wojna

czy ty jesteś półmózg czy udajesz?
chyba ze 15 razy już pisałem że możemy grać wojne na SG w dowolnym trybie wiec co mi wyjeżdzasz z tekstami "AZM nie potrafi podjac JAKIEJKOLWIEK walki"?
Czym dłużej z tobą dyskutuje tym bardziej uświadamam się o twoim debiliźmie
co mnie naprawde dziwi bo zawsze zdawało mi się że jesteś rozumującym człowiekiem

AZM 4ever

5

Odp: Wojna

naprawde nieznam cie ic-fatal niewiem w jakim celu wszedles na to forum  i tu jezdzisz ale czytanie ze zrozumieniem tekstu sie klania .

}{ C Player
AZM 4 life

6

Odp: Wojna

ciagle staram sie budowac drame wieksza, zebyscie w koncu zdecydowali sie walczyc, ale widze ze nawet moje starania nie pomagaja. Zelg stfu nastepnym razem w jakiejkolwiek krytyce o 1.09 bo od teraz nie masz w tamtym temacie prawa glosu =P Potrenuj swoja dywizje pvm i kiedys stoczymy rowna walke, moze dopiero na d3 sad pora spac.

gg!

7

Odp: Wojna

fatal ale żałosny jestes spojz na swoje szanse 1.10 jak myslisz jakie meczy by twoj klan wygral? pewnie ani jednego, 1.09 wiemy ze napewno 2v2 tez bys przegral no wkoncu nie byl by to pierwszy raz przeca co nie ? big_smile nawet jesli bys wygral 3v3 i 4v4 to i tak wojny nie wygrasz, jezeli chodzi o wypowiedzi z linka ktorego podales no to patrzac trzezwym okiem zaczoles piekna e-drame, zgadzam sie z zelgadizem mi tez ciebie żal

S

8

Odp: Wojna

dobra dobra juz sie tak wszyscy nie spinajcie =d jak dla mnie mozemy grac ta wojne, ale chyba przez to nie musicie sie wszyscy wyzywac i bluzgac, tu chodzi o gre for fun.

9

Odp: Wojna

jedyna drama jaką spostrzegam to twoje bezmóżdże fatal

AZM 4ever

10

Odp: Wojna

no i widzisz Zelg jak silny czuje sie twoj klan? Wygrywa wojne zanim jeszcze rozegralismy jakikolwiek mecz! A ty w nich nie wierzyles :C Ja jednak zamiast pierdolenia o tym kto na czym "by" wygral, wole po prostu skopac wam dupy. Ile jeszcze musze was do tego namawiac?

11

Odp: Wojna

fatal oganij sie troche
jak wypowiadasz jakiemuś klanowi wojne to bierz pod uwage to na jakim realmie klan funkcjonuje
to tak jakbym ja wbił załóżmy na foro WM, wypowiedział im wojne i kazał grać na SG zasadach epvp o których nie mają prawie pojęcia, a w przypadku kiedy odmówią zaczął ich wyzywać
całkowity bezsens
jak znajdą się chetni do gry na tym patchu to chetnie zagramy wojne i na 109, ale sam wiesz najlepiej że ugrać na nim cokolwiek po jednym dniu gry jest niemożliwe

AZM 4ever

12 Ostatnio edytowany przez iC-Fatal (2008-10-11 11:50:23)

Odp: Wojna

no ale ja w tym temacie widze juz mase chetnych do gry, ba, pewnych zwyciestwa. Pozatym, iC praktycznie zupelnie nie gra na SG, dlatego fakt ze chcemy grac wojne na obu realmach jest najbardziej sprawiedliwa droga.

I jak nie ugrasz nic na 1.09 skoro 2v2 na bank wygrasz, 3v3 to tez tylko od amy zalezy (twoje zdanie) wiec powalczysz, 4v4 mozecie miec trudniej ale skoro i tak nie wygramy zadnego meczu na 1.10 jak to powiedzial bartozs_PL, to wojne macie juz w kieszeni. Chetni sa wiec moze pora skonczyc ta dyskusje?

13

Odp: Wojna

my też prawie nie gramy na SG tyle że wojne z anc i nic po za tym, a sam sie chwialiłeś na foro ic pierwszym miejscem neeo w laderze SG wiec nie skreślaj już tak całkowicie szans ic na SG

AZM 4ever

14

Odp: Wojna

no to mamy takie samo doswiadczenie, on wygral ladder a ty wygrales sporo tourow. Wasz warunek ze gracie tylko na SG to tak jakbysmy my chcieli grac tylko na AR. Nie mam juz sily na takie przekomarzania, zastanowcie sie czy mozecie podeprzec te slowa o pewnym zwyciestwie grą, bo jesli jestescie tylko forumowymi rozrabiakami to nie mamy o czym rozmawiac..

15

Odp: Wojna

tyle że to ic wypowiada wojne
jakbysmy my wam wypowiedzieli wojne to logiczne by było że powinna ona roztrzygnąć się na AR 109 bo tam głównie ic funkcjonuje
ale wątpie czy to do ciebie dotrze

AZM 4ever

16

Odp: Wojna

bzdura, wszedzie tak jest ze sie gra "u siebie i na wyjezdzie". Dobra koniec, nie mam zamiaru czytac wiecej wymowek i patrzec na ten wymaxowany dodge skill, gg azm

17

Odp: Wojna

tyle że to nie jest piłkarska liga gdzie obie drużyny przyjmóją warunki regulaminu turnieju
przeważnie wojna załóżmy miedzy dwoma krajami toczy się na terenie kraju "napadniętego"
Ale schodzimy tu już na inny temat z resztą ty go rozpocząłeś

Jak odpowiada ci gra jedynie na obu patchach, to damy ci znać jak znajdzie się kilku chetnych do gry na 109
Wojny w d2 mają być urozmaiceniem gry i chętnie przyjmiemy każde wyzwanie, ale muszą tylko znaleźć się osoby które chcą grać na tym przestarzałym patchu i to jest jak narazie jedyny powód przez który nie możemy przyjąć wyzwania
A póki co to wypierdalaj bo mi grasz na nerwach

AZM 4ever

18

Odp: Wojna

bart w sporcie nie ma nic pewnego... d2 to jakby esport.

19

Odp: Wojna

co do gry na 1.10 nie ma problemu bo jestesmy przygotowani na taka ewentualnosc w stu procetach, na 1.09 gra tylko zelg z ulverem wiec mam 2 zawodnikow jak sobie dorobimy wiecej to mozemy sie bawic

roma no ta nawet wisla z barca wygrala =]

S

20

Odp: Wojna

no juz gra tez roma, teraz tylko neca ktory bedzie dawal ampa i zyl, moze ty bartozs_pl? I bedziecie jak wisla!

21

Odp: Wojna

jeszcze tylko niewykrywalne mh i dorównamy "barcelonie"

AZM 4ever

22

Odp: Wojna

nie badz zalosny, grales ze mna tyle czasu i pierdolisz o niewykrywalnym mh, gdybym uzywal to moglbys pomarzyc o wygraniu jakiegokolwiek toura. Nie mowiac juz o tym ze gralismy z testem to 2v2.

23

Odp: Wojna

a na co komu testy jak sie ma niewykrywalny mh?

AZM 4ever

24

Odp: Wojna

ale po co sie wypowiadasz jak nie masz pojecia zupelnie o temacie? Jestes spierdolonym lamerem ktory ciagle sie wymiguje od gry zwalajac to na wymyslone teorie o niewykrywalnym mh, to na brak skladu na 1.09. Naucz swoich ludzi grac i odezwij sie do mnie, bo poki co jestes w moich oczach trollem forumowym ktory ma skilla ale w pisaniu bzdur, 1.10 spawnem gadajacym o 1.09 na ktorym grasz rok. AvA o bana juz dostales mimo ze kozaczyles, teraz pora na wojne i druga czesc gwaltu. Moglibysmy nawet zagrac na wybijanie i pewnie wygralbym ta wojne sam z Neeo ale nie byloby tyle zabawy co na 2 patchach i tvt. Czekam az pocwiczycie, poki co uznaje ze AZM poddalo sie bez walki. EOT

25

Odp: Wojna

moge cie skopac w kazdej chwili tylko postaraj sie mnie wtedy znalezc na d2 1.10 bo w starocie sie nie bawie oczywiscie zasady epvp, jestes smieszny fatal skoro chesz grac moze zapraszamy najpierw na 1.10 postaraj sie umowic jakis mecz a nie wmawiac sobie ze jestes od kogos w czymkolwiek lepszy (jestes lepszy w robieniu dramy, sorki =] )

S