Temat: DOTA

Chcialbym was zaprosic do grania w Defend of the Ancients czyli po prostu DOTA, jest to mapa do warcrafta 3, gra polega na kierowaniu jednym z ponad 90 dostepnych unikalnych bohaterow, bohaterowie są w dwóch drużynach jedna broni bazy sentineli druga scrouge, wygrywa druzyna ktora zniszczy world tree albo frozen throne (zaleznie od teamu).
Dlaczego ta gra jest taka fajna?
Ta gra ma to co cs jest rozgrywka druzynowa bohaterowie dopiero w dobrze dobranej druzynie sa silni pojedynczo sa za to latwymi celami w grupie moga twozyc cuda, bohaterowie dziela sie na support i carry choc nie jest do konca powiedziane by bohater bedacy w jednej grze supportem w drugiej nie mogl byc carry i podzwignac caly team do zwyciestwa.
W tej grze nie tylko chodzi o to by umiec grac swojim bohaterem ale tez ogarniac co sie na mapie dzieje, no ogarniac to jest najlepsze okreslenie na granie w te gre.

znani gracze =] :
sim roma kylo badi reiben i woja27 <joke>

zapraszam do sciagniecia i grania =]


oficjalna strona
http://www.dota-allstars.com/
sciagalnia
www.getdota.com
gramy przez :
www.garena.com

S

2

Odp: DOTA

i kylo i woja i bart częściej lamią niż nie big_smile

3

Odp: DOTA

a roma farmi cala gre i gra z timem dopiero jak ma spuszowane przynajmniej 2 linie ;p

S

4

Odp: DOTA

Nie przesadzaj, dwie spushowane linie = gg, max 1;] poza tym teraz bardziej ganguję smile co nie zmienia faktu, że farmiąc robię więcej niż Ty ;]

5

Odp: DOTA

no kiedys bylo jeszcze gozej musze przyznac =]

S

6

Odp: DOTA

kurde ja ostatnio gralem u kumpla w ta dote i jakos mi nie przypadla do gustu ;p moze dlatego ze gralismy z botami tongue

7

Odp: DOTA

ktoś dzisiaj wieczorem może? TG/Dixxtra/Beny? ktoś inny z klanu? bym się potimował z kimś tak od 19 więc pytam. GG 3226832 jak ktoś chętny. :-)

8

Odp: DOTA

dzisiaj 20:45 gramy(ja+TG na chwilę obecną), kto chce może dołączyć. Będę pisał tutaj co jakiś czas, bo widzę ostatnio coraz większą aktywność na DotA z Waszej strony :-) i może z czasem ktoś z nami pogra więcej.

9

Odp: DOTA

ja w weekendy raczej nie gram ew a niedziele bo siedzie z kobita albo balet ;p ale w tygodniu raczej nie ma sprawy ;p

10

Odp: DOTA

moze warto by skrecic jakis staly team i zaczac grac CW bo mysle ze granie pubow nie ma juz sensu

11

Odp: DOTA

raczej brakuje aktywnych ludzi i to nie wypali.
btw. gracie w piątek od 19?

12

Odp: DOTA

moze jakas sekcje azm sklejcie w dote
ofc kogos z poza klanu byscie se powerbowali juz we wlasnym zakresie tu na foro mozna by zrobic jakis oddzielny dział ze skladem itp
kiedys na gtwow zalozyli sekcje azm i pare miechow ladnie funkcjonowala zajmowali 3 miejsce w rankingu klanow na serwerze

ofc to tylko moja taka mala sugestia bo w dote i tak nie gram, ale skoro jest w azm kilku entuzjastow doty to pomyslcie nad sprawą

AZM 4ever

13

Odp: DOTA

no trzeba Dixtre zlapac i pogadac zawsze mozna kogos zwerbowac duzo ludzi grajacych w d2 gra tez w DotA wiec mysle ze znajdzie sie nawet takich co sa znani Wam.

14

Odp: DOTA

teraz gram tutaj, na weekendy(głównie piątek/sobota) TG też gra.
http://www.dotalicious-gaming.com/
trzeba się zarejestrować i pobrać clienta do grania
potem trzeba zagrać minimum 10 gier, z czego 4 wygrać(w tym pomogę tongue) jak się nie uda to grasz dopóki nie będziesz miał 40% winów - wtedy dostajesz 1lvl
i jak masz 1lvl to wbijasz do gier na modzie cm/cd - czyli coś ala klanóweczka
Dlaczego to polecam? nawet gry na 0lvl, takie puby, są 10x lepsze niż na pdrze, ze względu na to, że zawsze jest kurczak w timie, przeważne ludzie kupują wardy, a nawet chodzą z sentrami i rozwardowywują ;o a co najważniejsze - są normalne teamy, ludzie nie pickują 5 carry. Jedynym minusem są częste stacki, ale to akurat nie zawsze jest złe.
Póki nie mamy żadnego teamu i grają często 3 osoby to ta liga jest idealna - można zagrać na modzie cm/cd we trzy osoby, a poziom jest naprawdę dobry. Jak ktoś ma ochotę wbijać 1lvl, albo nawet już tam gra - 3226832 moje gg - odezwać się, pogramy razem.

15

Odp: DOTA

no i zapomnial dodac o zarabistej bazie statystyk killi deathow cs'a itp Wbijajcie to sie postackujemy w piatek/sobote =]

16

Odp: DOTA

znam na dl zaczynalem juz gram pare miechow temu tylko problemem sa moje crashe w3 z ktorymi nie moge dac sobie rady i pierdola mi tam starty

17

Odp: DOTA

jakie crashe masz? kiedys tez mialem tak ze mi sie w3 samo wylaczalo reinstal pomogl

18

Odp: DOTA

na wejście masz kilka minut, więc jeśli masz crashe typu włączasz W3 i wyskakuje błąd i potem znowu włączasz i znowu błąd to zawsze masz tych kilka prób i powinno się udać, bo zawsze w końcu się udaje za tym trzecim czy czwartym razem :-)

19

Odp: DOTA

cholernie hujowy ten klient wole rgc
http://www.mymgn.com/board/forumdisplay … ing-Client

zagralem 2 gry na tym twoim gownie roma i musze stwierdzic ze gralem z samymi totalnymi zerami, kazdy gral na siebie leavy jak na ggc, nie chce mi sie tam punktow nabijac

S

20 Ostatnio edytowany przez Roma (2011-03-24 21:45:01)

Odp: DOTA

0lvl = same zera, normalna sprawa. Potem są dużo lepsze gry, nie sądzę żeby były za słabe dla Ciebie. No ale napisz coś od siebie o tym rgc to może się skuszę i pogramy razem.

21

Odp: DOTA

na rgc panuje pelna demokracja wszyscy za wszystkim voteują kick drop mod , moda wybiera się z poziomu klienta ale mozna dolanczac do innych gier co byly juz wczesniej zalozone , 1głównie się gra cm picki sa ciekawe z reguły gra sie 1-1-3 carry top, carry mid, 2 sup bot + carry picki chyba ulegają modzie ale z regóły gra się bardzo ciekawie , a i jest opcja !ff i !votermk, pierwsza dziala po 20tej minucie a druga jak ktos wyjdzie

S

22

Odp: DOTA

gra ktos cos jeszcze? bo skonczyly mi sie matury i mam troche wolnego teraz;p

23

Odp: DOTA

nie ma co wkurwiać Piotrka, bo będzie przesrane, tak więc tutaj się przenosimy tongue
dzisiaj 21:15 timujemy się na pdrze, nie ma póki co nic innego więc dobre i to :-) będę ja i TG wiadomo.

24

Odp: DOTA

odświeżam

mam 1 zaproszenie na DOTA 2 jak by ktoś chciał pograć to mogę dać. Trochę starych znajomych gra więc czasem się teamujemy

25

Odp: DOTA

ja chetnie