Temat: Diablo 4

http://m.komputerswiat.pl/gamezilla/new … rom_detail

I co wy na to? smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

2

Odp: Diablo 4

o masz Ci kurwa los tongue
znowu trzeba będzie grać a i kompa zmodernizować hehe.
Ciekawe gdzie moja trójka leży może bym ją sprzedał big_smile

}{ C Player
AZM 4 life

3

Odp: Diablo 4

Kupić na pewno kupię. jak każdą część smile ale czy będzie wstanie mnie przekonać do tego żeby w to grać... powątpiewam. d2 chyba kosi wszystko na razie....

4

Odp: Diablo 4

oby zrobili wkoncu dobre diablo ^^ bo d2 na razie zgodze się z danielem miazdzy wciąż =] i ciekawe jakie to d4 będzie miało wymagania i oby to nie było mmorpg ^^

==> AZM <==

5

Odp: Diablo 4

https://www.youtube.com/watch?v=IfATrX4eGIY

Już tak na poważnie można spodziewać się jakiejś zapowiedzi  w tym roku
Najwyższa pora bo i na Diablo 2 i Diablo 3 klan zastyga

AZM 4ever

6

Odp: Diablo 4

calkiem spoko na blizcon pewnie jakies ogłoszenie będzie =]

==> AZM <==

7

Odp: Diablo 4

ja mam nadzieje ze stworzą cos na miare d2, nie chodzi o grafikę tylko żeby ta gra dalej wciągała nawet po 17stu latach smile

8

Odp: Diablo 4

trzymać kciuki można zawsze =] tez na to licze i nawet mmorpg d4 jakby ladnie zrobili bylbym zadowolony jeśli grywalnosc byłaby ok ale bez oplat jak w WoW ^^

==> AZM <==

9 Ostatnio edytowany przez Maniek-AZM- (2019-11-01 21:44:36)

Odp: Diablo 4

Jakie wrażenia po zwiastunie i gameplayu d4? Znowu a'la diablo 3:)

}{ C Player
AZM 4 life

10

Odp: Diablo 4

W sumie takie Diablo 3 tylko że w mroczniejszym klimacie, szczerze to w tej grze nie chodzi o grafike, poprostu ma byc grywalność fajne rozgrywki PvP i system handlu. Jak te elementy będą dopracowane przynajmniej na wzór diablo 2 plus obecna fajna mroczna grafika to naprawde zapowiada się że zaczne ostro się maniaczyć

AZM 4ever

11

Odp: Diablo 4

Me2 wypada pro mroczniejesze krwawe niech będzie tr8 zrobiny coś na zasadzie RW i pro xD

==> AZM <==