Temat: Fuzja CoN+WP

Prawdopodobnie oba te realmy CoN i Wrota Przeznaczenia po??cz? si? to jest dobra okazja na to ?eby?my wzmocnili nasze szeregi !
Apeluje do wszystkich tych mniej aktywnych azm?w, ?eby zaczeli owni? na CoNie!

AZM 4ever

2 Ostatnio edytowany przez lukas-azm- (2007-11-01 17:26:05)

Odp: Fuzja CoN+WP

zelg wzmocnic to nie znaczy przyjac malolatow jakich tam jest 75% proszte tylko oto by w 1 kolejnosci patrzyc wiek zawodnika ... ;/ i nie przyjmowac ludzi tak jak mnie tylko sprawdzic skila big_smile:D (szczere) ale taka prawda ...



ps. zelg gg !

3

Odp: Fuzja CoN+WP

jak b?dzie kraina pvp to na pewno bedziemy przyjmowac ze zwzgledu na skilla
ale tak jak gralismy jedynie HC to jaki by? sens sprawdza? czyje? umiej?tno?ci pvp skoro i tak grali?my pvm a tam przyjmuje si? g?ownie dzieki takim kryteri? jak wysoko?? lvla, sta? w graniu, jakie itemy kto? posiada no i oczywi?cie czy jest si? lubian? osob? bo w ko?cu wybierali?my demokratycznie czyli g?osowaniem

nie wiem sk?d masz takie informacje, ?e na WP graj? 12-letnie dzieciaki
Po pierwsze WP to nie CBN, po drugie na WP gra wiele ludzi z GT bo dzi? nawet tam by?em i widzia?em kilka znajomych mord, po trzecie w D2 graj? jedynie dinozaury i ci??ko jest znale?? playera d2 kt?ry nie ma kilku letniego kontaktu z t? gr?, a 12-letnie dzieciaki to pewnie graj? w gry na?adowane grafik? takie jak WoW czy niedawno powsta?y Wied?min

AZM 4ever

4

Odp: Fuzja CoN+WP

ojzelg bys sie zdziwil;p

5 Ostatnio edytowany przez Arwena (2007-11-02 09:51:21)

Odp: Fuzja CoN+WP

zelgu mylisz sie i to bardzo smile po za tym o nowej krainie (jakby doszlo do fuzji) zadecyduja glosy graczy tongue i wcale nie wiadomo czy to bedzie kraina pvp smile wiec nie wiem czym jestes tak podekscytowany.moge wam uszczuplic rabka tajemnicy ze wsrod glosow administracji con 4 sa na nie:) nie wypowiedzial sie tylko jjp ktorego nie ma bo wyjechal

btw zelg wiesz ze po fuzji stracisz ann??jedyny bardzo decydujacy punkt regulaminu ,ktoy mnie przekonal calkowicie do glosu na nie tongue nasi gracze ciezko pracowali aby ann zdobyc a po fuzji ann mialby tylko mig,ofc graczom wp nie zabiora ann-juz dyskryminacja sie zaczyna tongue

6

Odp: Fuzja CoN+WP

nie ekscytuje si? krain? pvp, bo jak chce sobie pogra? w takim trybie to ide sobie na AR gdzie poziom by?by na pewno wy?szy ni? na conie, m?wie tylko jak by mog?a by? prowadzona rekrutacja gdyby taka kraina powsta?a to Lukas poruszy? temat by patrze? r?wnie? na skill gracza

prawde powiedziawszy ann przynajmniej w moim przypadku jest zb?dn? rzecz? od k?d je mam korzysta?em z niego g?ra 4 razy kt?re by?y z reszt? flodem mojej oferty na trade
je?eli mam wa?n? sprawe to jest od tego /f m
je?eli chce co? kupi? / sprzeda? to ide z moj? ofert? na forum
opcja /ann mog?a by nie istnie? ewentualnie by? przyznawana tylko dla os?b wybranych przez administracj? podobnie jak jest na AR

AZM 4ever

7

Odp: Fuzja CoN+WP

zgadzam sie z Zelgiem , ann jest tylko malym zadko przydatnym dodatkiem dla osob ktore musza sie dowartosciowac xDale Aga dobrze mowi ze jesli juz chca zabierac to dla wszystkich a nie tylko ppl z cona

8

Odp: Fuzja CoN+WP

fuzji nie bedzie !