1 Ostatnio edytowany przez Total-AZM- (2007-06-20 09:59:37)

Temat: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

Rekrutacja



Zasady wst?pienia do klanu:
- zapoznaj si? z regulaminem klanu (www.azm.realm.pl/regulamin.html)
- wy?lij pm'a do mnie albo do Dixtry z takimi informacjami jak imi?, wiek, acc na CoN realmie, nick cz?onka klanu AZM kt?ry potwierdzi twoj? warto??, swoje osi?gni?cia w D2, powody dla kt?rych to w?a?nie wybra?e? AZM, czym wi?cej zamie?cisz informacji tym b?dzie wi?ksza szansa na pozytywne rozpatrzenie formularza
- twoje podanie zostanie wklejone na tajne forum gdzie odb?dzie si? g?osowanie, kt?re potrwa 7 dni
- gdy otrzymasz wi?cej ni? 50% g?os?w na tak to znaczy, ?e zosta?e? pe?noprawnym cz?onkiem klanu AZM
- o wyniku g?osowania zostaniesz powiadomiony pm'em

2

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

total wkleiles tu posta pisanego ponad 2 lata temu
aktualniejszy jest na forum con

AZM 4ever

3

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

dobra edit poszed? wink

4

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

Elo ;p...wyslalem juz na forum: servera Circle of Nine zapytanie o wbitke do gildi ale narazie mi nie odpowiedzieliscie..moglibyscie wejsc i mi odpowiedziec ?

5

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

przeczytalem twoje zg?oszenie i niestety nie masz szans na wst?pienie do naszej "gildii"
zapewne ka?dy by chcia? wiedzie? dlaczego mu si? nie uda?o dosta? wi?c ci odpowiem:

- 14 lat to za ma?o na nasz klan (ale to najmniejszy problem)
- nie grasz na realmie con na forum kt?rego wchodzi?e?
- 79lvl to niezle osi?gni?cie jak na singiel, ale my gramy only na multiplayerze, a tobie brak na nim do?wiadczenia
- w og?le cie nie znamy z gry, a to podstawa by?my kogo? przyjeli

to s? te najwa?niejsze argumenty, ale nawet spe?nianie ich jest tylko ma?ym krokiem do wst?pienia do AZM

AZM 4ever

6

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

nom duzo mi brakuje...nie znam wielu slow miedzy innymi sc/hc ...pvp to znam...moglby mi ktos powiedziec co to znaczy tryb gry sc lub hc ? o i czy da sie w diablo 2 po necie dac party albo trade ? czytalem gdzies to sie da ale jakich komend sie uzywa ? moze wpisalbys mi tu najwazniejsze komendy ;p a co do waszego klanu to moze za kilka lat jak bedzie miejsce napisze do was z pelnym doswiadczeniem i wtedy mnie przyjmiecie

7

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

moze sie zapoznamy w grze niedlugo mysle ze bede mial konto na Circle of Nine nick Shiney wiec wtedy moze sie jakos poznamy i za kilka lat jakos uda mi sie wstapic do gildi jako pelnoprawny jej czlonek ;p

8

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

?ycze powodzenia ;P

wejd? sobie na www.diablo.phx.pl tu znajdziesz pe?ne informacje o grze

AZM 4ever

9

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

oki ide poczytam se ;p dzieki ejj a mam jeszcze 1pytanko co to jest za plik MH ? ktory jest opisany na forum servera Circle of Nine zeby podmienic tam config ? co to za plik ? nie moge go znalezc

10

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

jest to MapHack program kt?ry ods?ania map? i wida? na niej potwory ma jeszcze wiele innych ciakawych uatwie? gry

AZM 4ever

11

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

oki juz widzialem ;p a co do tego ze boruc ma przejsc do barcelony to tylko plotki czytalem to...watpie ze przejdzie chociaz 10mln funtow chca mu dac ;p...pisalo ze to twierzi fakt i dziennik czyli te plotki sa warte tyle co papier toaletowy ;p

12

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

big_smile rozbawi?a mnie ta historia
Zelg jak zawsze robi za nauczyciela -.-

13

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

w ko?cu po to s? mi?dzy innymi fora by ka?dy m?g? si? zapyta? o co? na dany temat
fajnie je?eli mo?na komu? w czym? pom?c

AZM 4ever

14

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

ale ty zawsze pomagasz tongue

15

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

to chyba dobrze wink

AZM 4ever

16

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

mi to juz sie np znudzilo tongue za duzo os mnie na gg meczylo ~~

17

Odp: Jak wyglada POST REKRUTACYJNY do AZM'?w

haahah big_smile dix ty zawsze ssa?es ;p