126

Odp: Rozmowy ogólne

to jest pokaz tego co ja tam mam i wlasnie dlatego teraz siedze na zwolnieniu lekarskim od monu booo bym musial tak przed kaczynskim swirowac xD juz rozumiesz ^^ ?

127

Odp: Rozmowy ogólne

haha nie wierze inter ma perma ^^ jeszcze qsu i trang wpadna i bedzie komplet cziterow tongue

128

Odp: Rozmowy ogólne

Na tym AvA widac jak na dloni, ze przynajmniej kilka osob gra z MH hmm

129

Odp: Rozmowy ogólne

jak dla mnie to trang w pierwszej kolejnosci do odstrzalu xD

130

Odp: Rozmowy ogólne

beka ;dd

}{ C Player
AZM 4 life

131

Odp: Rozmowy ogólne

Kami napisał/a:

haha nie wierze inter ma perma ^^ jeszcze qsu i trang wpadna i bedzie komplet cziterow tongue

i dlatego nie cierpie tego pojebanego swieta prima aprilis, kto to kurwa wymyslil

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

132

Odp: Rozmowy ogólne

a czyli jaja ~~

}{ C Player
AZM 4 life

133

Odp: Rozmowy ogólne

z interem tak bo ciskali go tam troche tongue ale z trangiem to i tak mysle ze czysto t on nie gra ;p

134

Odp: Rozmowy ogólne

Odnosnie turnieju wewnatrz-klanowego:

Czy nie lepiej byloby to zrobic na AR?
Na SG sa tragiczne lagi hmm Przez to ja (i pare innych osob) zrezygnowalo z ostatniego turnieju AvA (polowe dueli gralem wylaczni na luku, bo switch praktycznie nie dziala).

135

Odp: Rozmowy ogólne

tyle że na ar mało kto ma postacie ubrane pod epvp, a zasady jakie tam panują nie nadają się na 1v1
nie wiem czy warto fatygować sie z ubieraniem charów tylko po to żeby zagrać jednego klanowego toura
ja tam lagów nie mam na SG nie wiem jak reszta, a ci co mają to może im miną

AZM 4ever

136

Odp: Rozmowy ogólne

na 1v1 ep tam graja tez, ile to ubrac szybko posta, mi tam w sumie egal ale balu ma racje ze sg ostatnio cos laguje

137

Odp: Rozmowy ogólne

dla mnie może być AR jak reszcie to pasi to nie ma problemu, Kami sobie tylko musi tam acc zalatwić

AZM 4ever

138

Odp: Rozmowy ogólne

okej to skminie acc i posta pod ep robic ?

139

Odp: Rozmowy ogólne

odbedzie sie ten 1v1 ??

140

Odp: Rozmowy ogólne

no nie wiem coś małe zaangażowanie jest, narazie nie ma co grać

AZM 4ever

141

Odp: Rozmowy ogólne

no okej smile

142

Odp: Rozmowy ogólne

siemano big_smile jak tam panowie i panie, gdzie teraz gracie, bo tak sobie czytalem portal AZM i pomyslalem ze moglbym wpasc do d2 za pare miechow jak wroce z UK, bo w wowa juz mi sie nie chce grac wink

143

Odp: Rozmowy ogólne

no witaj witaj wink  www.jmrealm.eu  zapraszamy;p

}{ C Player
AZM 4 life

144

Odp: Rozmowy ogólne

albo www.sgrealm.pl jezeli chodzi o PvP ;]

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

145

Odp: Rozmowy ogólne

siemasz abecadło
serwerów teraz to jest od licha pytanie tylko na jakim patchu chcesz grać i co wolisz pvm czy pvp
z resztą niedługo ma wyjść patch 1.13 podobno będzie bardzo wiele zmian niczym przejście 1.09 na 1.10

AZM 4ever

146

Odp: Rozmowy ogólne

zgadzam się z wami

147

Odp: Rozmowy ogólne

spływaj.

148

Odp: Rozmowy ogólne

lol skad ten mroczny sie zerwal?? z choinki? nie patrzy na daty postow:P najlepsze pytanie jest w koszu:D odpisal na posta sprzed 3 lat:)


Notice: Undefined variable: pattern_callback in /home/klient.dhosting.pl/othil/forum.azmklan.org/public_html/include/parser.php on line 820

149

Odp: Rozmowy ogólne

GrzesX z fortecy ktory wbil 99lvl na hc dostał perma za bota niby, a wszystko to sprawka frajera jebanego ktory grał na jego acc nie jaki Kawa Kdwon czy jakoś tak. Przestroga dla all, żeby nie dawać niezaufanym osobom passu do swojego acc jeżeli chcemy później mieć taką opinie pośród graczy jak dotychczas sami graliśmy bez podawania passu. Napisałem o tym bo byłem w takiej samej sytuacji jak GrzesX i rozumiem jego wkurwienie i teraz będzie dochodzenie sprawy co i jak się wydarzyło itd.

P.S
Tępić frajerów, pozdro!

150

Odp: Rozmowy ogólne

moze jakies priv 3v3 pogramy przetestujemy SWRa ? w sumie gra nas 6 osob w obecnym czasie, to mysle ze nie bedzie problemu sie razem na konkretna godzine ustawic smile