76

Odp: Rozmowy ogólne

na realmie na forach klanowych posty sie chyba nie naliczaja juz

77

Odp: Rozmowy ogólne

;o to ja sie teraz usmialem z twoich postow aga ~~

78

Odp: Rozmowy ogólne

hihihi ale smieszne tongue
btw dix ponawiam prosbe do ciebie-popraw sklad klanu na forum.realm.pl bo naprawde sporo osob tam jeszcze zaglada,a to chyba duzo czasu ci nie zajmie?

79

Odp: Rozmowy ogólne

przypierdalasz sie od rana , done

80 Ostatnio edytowany przez Arwena (2007-09-10 12:15:01)

Odp: Rozmowy ogólne

dobra next razem przypierdole sie kolo 3 w nocy:) pasuje??

btw to przypierdolenie rano pomoglo:) thx dix-jestes boski:*

81

Odp: Rozmowy ogólne

spoko ;p

82

Odp: Rozmowy ogólne

dix zrobiles b??d!
sim jest od od 3 a nie 4 sierpnia w azm, powinienes za to wyleciec z klanu !! wink ;p

AZM 4ever

83 Ostatnio edytowany przez Arwena (2007-09-10 16:09:05)

Odp: Rozmowy ogólne

a mam pytanko do ciebie zelg jak tak juz bledow sie czepiamy tongue zdaje sie mi ze draco pisal ze on i abc graja w wowa,wiec czemu abc jest jako nieaktywny? big_smile tak samo ulver

84

Odp: Rozmowy ogólne

sytuacja statusu graczy zmienia si? z tygodnia na tydzien wiec ciezko zorientowac si? kto jest aktywny a kto nie np. ulv pisze zeby dodac go do nieaktywnych za chwile zaczyna grac na conie a potem znow mu sie nudzi a z kolei znow zaczol grac na ar wink

po drugie azm po zawieszeniu gildii na gtwow jest only klanem diablo 2 i w wowie draco czy abc mog? nale?e? do innych gildii, ale w azmie s? nieaktywni

AZM 4ever

85

Odp: Rozmowy ogólne

jejku jakie dlugie wytlumaczenie ale thx smile nie znam sie na gildiach w wowie wiec pozostaje mi cie sluchac:)

86

Odp: Rozmowy ogólne

a co tu do znania jak byla gildia czyli klan AZM na GTwow to byli aktywni bo grali dalej w klanie tylko ze w WoWa a nie w D2 a ze gildia sie rozpadla a oni graja tak jakby w innych klanach w wowa to sa nieaktywni proste ;p

87

Odp: Rozmowy ogólne

dix jak ci walne smile juz takiej debilki ze mnie nie rob-wiem o co chodzi tongue

88

Odp: Rozmowy ogólne

to co mowisz ze nie wiesz tongue?

89

Odp: Rozmowy ogólne

pozartowac nie mozna smile ale co sie tyczy ulvera to gral na conie a tez jest nieaktywny tongue

ale juz milcze bo mnie z klanu wywalicie smile powiecie"o przyszla baba i sie do wszystkiego przypierdala" big_smile

90

Odp: Rozmowy ogólne

a czemu mnie juz tam nie ma !?

91

Odp: Rozmowy ogólne

a spytaj dziewiatek total czemu ciebie nie ma w skladzie tongue my ci powiemy czemu ciebie u nas nie ma-zdradziles nas smile

92

Odp: Rozmowy ogólne

?wi?ta racja

AZM 4ever

93

Odp: Rozmowy ogólne

forum wam padlo!

94

Odp: Rozmowy ogólne

sam padles:) u nas all ok:)

95

Odp: Rozmowy ogólne

total zaliczy? ripa na conie i sie szfeda po forach i ludzi dra?ni

AZM 4ever

96

Odp: Rozmowy ogólne

ej bez kitu, poprawie osoby ktore graja ktywnie w wowa i nakurwiaja zdrowo aliantow HORDA 4 EVER!!

97

Odp: Rozmowy ogólne

reaktywuj gildie azm na gt_wow ! Na stronie i foro zrobi sie potrzebne dzia?y i mo?na kosi

AZM 4ever

98

Odp: Rozmowy ogólne

hmmm ja gram na globie w wowa ale chetnie sie przeniose na pewien czas =]

99

Odp: Rozmowy ogólne

czesc mi?ki co tam s?ycha?? :]

S

100

Odp: Rozmowy ogólne

cze?? BartoSZ
Oficjalnie chrzcz? Cie na S?uge Azmodana wyniki g?osowanie oblukaj na tajnym

AZM 4ever