Temat: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

OD 2 TYGODNI ISTNIEJE JUŻ SEKCJA AZM NA WOT! Na chwilę obecną jest 9 osób w klanie. Na razie gramy dość na luzie, każdy może dojść, nie ma żadnych wymogów rekrutacyjnych przynajmniej do momentu kiedy się nie rozkręcimy. Także zachęcam smile

AZM 4ever

2 Ostatnio edytowany przez irq (2018-03-24 18:51:40)

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Mój nick w WoT - irq666, wysłałem podanie w grze

3

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

wysłałem zapro jakiś czas temu

AZM 4ever

4

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Ktoś z AZM prócz was dwóch jeszcze w to gra?

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

5

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

irq jeszcze nie widziałem, czasem ktoś tam wpada

AZM 4ever

6

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

To nie widze sensu, żeby ta sekcja istniała. Ale to tylko moje zdanie.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

7

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

a ja widze, wot to teraz jedyna gra w którą gram
po za tym jest to odrębny klan od sług azmodana, także troche dziwne że ktoś wypowiada się na temat rozwiązania klanu w którym nawet nie jest big_smile

Może i jest zastój w batalionie, ale to wynika tylko z tego że jakoś zabardzo się nie skupiam na rozbudowie klanu poprostu pare rundek po pracy zawsze zagram rekreacyjnie, a po za tym tag AZM musze mieć przy nicku i emblemat klanu na każdym czołgu bez tego gra poprostu mi nie idzie haha, a po rozwiązaniu poprostu by mi to znikło.

Ale niewykluczam że jak poukładam pare spraw w życiu to nie wezme się za poważną rozbudowe naszego batalionu, w każdym razie rozwiązanie nie wchodzi w gre

Gra ma naprawde mega potencjał, cały czas jest rozwijana, kilkanaście dni temu była aktualizacja, teraz gra wygląda bajecznie w jakości ultra hd. Po za tym WoT znalazło się w księdze rekordów ginesa jako najbardziej popularna gra, bije wszelkie rekordy pod tym względem

AZM 4ever

8

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Skoro jest wspólna grafika na stronie, dzial na forum i ogólnie wspólna  strona klanowa to mam prawo wypowiadać się w tej kwestii. Bo jeżeli jest to odrębny klan, to powinna być odrębna strona.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

9

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

strony są odrębne:
diablo.azmklan.org
wot.azmklan.org

nawet nazwy klanów są odrębne, odrębna jest hierarchia, odrębny jest skład klanu, odrębny regulamin
to co wspólne to tag AZM i sztandar
forum jest wspólne, ale chyba nikomu nie przeszkadza pare dodatkowych działów

AZM 4ever

10

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

imo dobrze ze azm tworzy nowe warunki do rozwoju i doalczane sa kolejne gry =] niech azm rzadzi swiatem ^^

==> AZM <==

11

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Batalion Azmodana to klan założony przeze mnie moge zrobić z nim co chce w każdej chwili skasować, poprzyjmować największych leszczy i się tym nie przejmować big_smile specjalnie jest odrębny żeby w razie czego nie psuć renomy przez lata wypracowanej przez Sługów Azmodana.

Jeżeli ktoś z was postanowi kiedykolwiek założyć klan w jakiejkolwiek innej grze z wyrazem Azmodan w nazwie klanu i tagiem AZM, to ma jak najbardziej moją przychylność, subdomene twojagra.azmklan.org na której sobie zrobi strone  oraz działy na forum poświęcone jego klanowi wraz z funkcją moderatora. I niech sobie prowadzi taki klan po swojemu bez mojej ingerencji, a może nawet będzie tak miły i przyjmie mnie w razie czego na rekruta hehe

AZM 4ever

12

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

noi fajnie ^^

==> AZM <==

13

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Frugo możesz tak nie spamować? Wchodzę na forum, widzę że jest nowa odpowiedź, po czym klikam tylko po to, żeby przeczytać "noi fajnie^^"

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

14

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Trzeba otwierać nowe horyzonty i tyle. Zelgo ma racje smile skończą się kiedyś czasu diablo, obojętnie której części a klan pozostanie możliwe ze z zupełnie inna sekcja gier smile Pio zauważyłem ze jesteś bardzo spiętym człowiekiem.. Wyluzuj bo zycie jest tylko jedno smile

15

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Spoko, bardziej myślałem, że pójdziemy w strone lola albo cs'a. wiecie czemu jestem taki? Tylko dla dobra klanu bo zawsze chcialem zrobić z AZM coś na podobieństwo Virtus.pro big_smile takie marzenia byly smile Więc pamiętajcie, że nigdy nie robilem na niekorzyść dla klanu, wręcz przeciwnie. Ale dobra nie bylo tematu, żałuje że to poruszylem. A to że jestem chujem i skurwysynem (co nie ukrywam ze tak jest) to tylko dla dobra klanu i czasami musicie mi to wybaczyć, zreszta dobrze czasami jak jest ten "zły, nie lubiany" czyli ja i ten "dobry" czyli Zelgo wink pozdro smile

Ps. Przypuszczam, że jakbym był inny to nigdy bym nie był adminem na jakimkolwiek realmie, a jednak potrafią mi ufać smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

16

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

wot to jedna z najlepszych możliwych gier dla rozwoju klanu i esportu. A co do  Virtus.pro to są zupełnie dwie inne bajki, tamci to typowa drużyna dla komercji, gry to ich praca i życie zarabiają na nich grube miliony.

W AZM esport zakończył się 6 lat temu wraz z zagraniem ostatniego turnieju na Angrenoście. Wtedy już moje wszelkie ambicje w podbijaniu polskiej sceny pvp się wypaliły. I tak uważam że swoje osiągneliśmy, w pewnym momencie mieliśmy jedną z topowych drużyn w Polsce.

Wole żeby AZMowi został wizerunek zgranej paczki przyjaciół, która jest wierna klanowi do końca, żeby AZM był dla każdego z nas ostatnim gamingowym przystankiem.

AZM 4ever

17

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Tutaj Pio nie chodzi o to ze jesteś taki czy inny, znam Cie już dość kupę czasu i wiem ze jesteś zaradny ale bywasz czasami tak wkurwiajaco denerwujacy i nerwowy ze szok.. tongue (złość piękności szkodzi pamiętaj big_smile )scena diablo się powoli wypala niestety i nic na to nie poradzimy, virtus.pro z nas nie będzie raczej patrząc na nastawienie ludzi - mnie by pokurwilo grac całymi tygodniami  big_smile badzmy paczka znajomych/kumpli/przyjaciół którzy nawzajem sobie umila popołudnia/wieczory/noce wspólną grą i to już będzie duże osiągniecie! Choćbym miał grać w minecrafta ale z wami to i tak będę bardzo zadowolony smile A pamiętajcie ze świat idzie do przodu i nowinki gier z roku na rok są coraz lepsze a przede wszystkim inne.

18

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

Zelgo, też Cię jakoś nie mogę trafić online, ja przeważnie po pracy cisnę, najpóźniej do godziny 22, na zmianę w Hots oraz PUBG. Jak coś to wal PM albo irq#2910 w apce blizzarda to się zgadamy.

19

Odp: AZM na World of Tanks - ZACZYNAMY!

no chyba jakos sie musimy mijac bo tez codziennie pare bitew rozegram

AZM 4ever