1

Temat: Regulaminy

Ostatnio śledząc D3cl natchnalem sie na anonimowego gracza który ubolewa ze zasady Pcl zniszczyly rozgrywke pvp, zapraszam do dyskusji pod linkiem http://forum.d3cl.com/index.php/topic,1 … 8.html#new

2 Ostatnio edytowany przez Draco-AZM- (2014-01-25 16:25:19)

Odp: Regulaminy

Gość ma sporo racji. PCL faworyzują kamp teamy w tvt a 1v1 na tym regu to porażka. Dodatkowo niektóre wpisy w tym regulaminie są bez sensu (typu vigor u amki vs aska). Dużo lepszym regiem imo jest epvp gdzie pal i nec miały ograniczoną możliwość supportu. Było więcej off setupów a gra była bardziej dynamiczna. Do 1v1 to już w ogóle epvp przewyższa lata świetlne PCL.

Z tymi grami publik też gość ma rację jak zaczynałem grać na Angrenost przed banem widziałem to samo dobieranie się w party stałych bywalców a jak dostawali baty od kogoś nowego to od razu zmiana postaci, głupie teksty itp. Goście mieli manie wielkości nie idącą wprost proporcjonalnie do skilla.

Dużo lepszym realmem było GT-PvP na epvp imo lepszy poziom i pvp i kultury. Niestety upadł i nie wróci sad

Na ich forum nie będę pisał bo zaczną wyzywać od cheaterów a powód mojego bana rozpierdolił mi mózg.

Ach te stare czasy aż się łezka w oku kręci smile

3 Ostatnio edytowany przez ZelgO-AZM- (2014-01-25 16:25:17)

Odp: Regulaminy

i epvp i pcl mialo swoje plusy, prawda jest taka ze na pcl po za mirrorami prawie nigdy nie organizowali turniejów 1v1 to są zasady typowo do TvT
Pod koniec AR mielismy naprawde mocna ekipe na PCL, z tabulem i marchem na czale i na sparingach 3v3, 4v4 nie bylo na nas mocnych ciskalismy na privach bd, anc i hc

Na pcl w tvt poprostu trzeba miec 4 rownych graczy skilem a na epvp mogla wystarczyc tylko ogarnieta amazonka + jej supporty i dalo rade wygrywac turnieje

Ale to i tak przeszlosc raczej maloprawdopodobne zebym jeszcze grał jakies pvp w d2

AZM 4ever