Temat: Polska Liga

kto w tym roku bedzie mial mistrza ? Belchatow czy Lublin tongue?

2

Odp: Polska Liga

chciales napisac Lubin oczywiscie tongue

3

Odp: Polska Liga

kurna ja to malo sie interesuje polska liga, ale wiem ?e najlepsza jest legia (L) smile

AZM 4ever

4

Odp: Polska Liga

AG ! smile szkoda ze moja Areczke degraduja sad

5

Odp: Polska Liga

trza bylo meczow nie sprzedawac poza tym przynajmniej lipy nie bedzie wam robic tongue ostnio i tak wszyskie mecze wysoko w dupe


Zelg Legie najlepsza ale nie ma szans na obrone tytulu moze jak by wczesniej Zielu zostal trenerem , i male szanse na 2gie miesjce a co za tym idzue UEFA , zostaje jedynie bronic 3ciego miejsca (intertoto) a jedynie Lech moze nam zagrozic realnie wiec jak w tym tygodniu poznan padnie to bedzie 3cie miejsce tongue . a w intertoto najpierw bedzie jakis cienki squad a potem blackburn - 10 w angielskiej lidze jak sie ich uda wydymac to Legia przechodzi do 2giej rundy uefa tongue 

ale imo niestety BOT bedzie mial mistrza bo Zaglebie dostanie wpierdol od Legi w ostatniej kolejce ;]

6

Odp: Polska Liga

jojo. przypuszaczam ze jak zawsze polskie zespo?y dostan? w dupke smile kiedy? tam w UEFA wis?a zasz?a do?? daleko ale odpad?a z Lazio... a przypuszczam, ze BOT teraz nic nie osiagnie.  - Media zrobi? z  tego niez?e widowisko... beda konkursy typu: KTO WYGRA MECZ BOT CZY REAL (ofc. tak jak by?o kiedy? z wis?? w el. LM) , a Real przyjecha? zrobi? swoje 3-0 w?o?y? i pojecha?.

@Dix
Co do Arki: Pan Krauze powiedzia? ze za 3 lata chce walczy? o LM z ARKA big_smile - trosze w to nie wierze:P bo tak to dziwnie brzmi big_smile LM i ARKA big_smile hehe, ale w to co powiedzia?, ze powalczy o mistrza Polski to jeszcze uwierze. Co do Legii i Lecha to sie nie wypowiadam.

7

Odp: Polska Liga

3;1 dla Legi , u nich strzeli rejs bo ostatnio ladnie gra . Legia tez wysloko byla kiedys do cwiercfinalow doszla chyba sezon 96/97 ale nie jestem pewien a sprawdzac mi sie nie chce

8

Odp: Polska Liga

i chuj lublin ma mistrza ;/

9

Odp: Polska Liga

i co teraz? czemu nikt nie pisze o naszym sporcie ? az taki jest popularny czy tak s?abo przyciaga uwage ?:D

10

Odp: Polska Liga

Ogolnie tez nie jestem zwolennikiem polskiej ligi bo jedeynie co sie dowiaduje to kto ile  zajebal kasy itp. sama kroupcja  big_smile

11

Odp: Polska Liga

a tak btw czekam na jakies odpowiedzi :F

12

Odp: Polska Liga

chetnie bym pogadal ale jak ju? pisalem na temat polskiej ligi nie mam du?o do powiedzenia sad

AZM 4ever

13

Odp: Polska Liga

no to moze Hiszpanska Angielska tylko nie Wloska nie lubie makaroniarzy :F

14

Odp: Polska Liga

ja tylko Pl lige ogladam !

15

Odp: Polska Liga

mam tak samo jak Dixtra-AZM-