26

Odp: Turniej AZM - 1v1

cholera bede musial zrobic maga sc i pograc troche z wami xd

27 Ostatnio edytowany przez Draco-AZM- (2013-11-18 02:03:53)

Odp: Turniej AZM - 1v1

Można 2v2 4fun pograć w jakiś wieczór:) Może jutro? (a raczej już dziś:D)

Lukas jak chcesz pograć PvP dam ci radę, nie rób maga:D Cokolwiek ale nie jego~~

28

Odp: Turniej AZM - 1v1

wiem draco wiem o co chodzi ale chce pograc klasa ktora nikt nie gra pvp i tym wieksza satysfakcja bedzie jak was rozwale xd

29

Odp: Turniej AZM - 1v1

To czekamy jak ubierzesz magusia:) a satysfakcja będzie jak nie padnie w 10s:D

30

Odp: Turniej AZM - 1v1

oooo zucasz mi wyzwanie big_smile ! To tym bardziej postarasz sie mnie jak najszybciej ubrac xd ( zrewanzuje sie na hc ) big_smile

31

Odp: Turniej AZM - 1v1

Hehe ze sponsorem źle trafiłeś. Obecnie mam niecałe 0,5 mln golda na sc:D Pogadaj z robo menda nie gra a maga ma chyba ubranego to ci coś wypożyczy:]

32

Odp: Turniej AZM - 1v1

ubrango na pve a to roznica big_smile ale to dobry pomysl by sie wyexpic

33

Odp: Turniej AZM - 1v1

Jak dla mnie mag to powinien na pvp się ubrać w 500k dps i albo coś zabije na hita albo wcale:P W innym wypadku każda postać ma lepsze def skille by przeżyć. Raz z koreańskim magiem grałem do którego bez serenity nie podejdę bo na 1 storm padam;p

34

Odp: Turniej AZM - 1v1

itak ma byc big_smile piekny czysty dmg !

35

Odp: Turniej AZM - 1v1

Jeśli mag to tylko na promien mrozu z furia i fps 400k przy hp 80k +

36

Odp: Turniej AZM - 1v1

To teraz składka na takiego maga 4b gold dla lukasa;D:D:D

37

Odp: Turniej AZM - 1v1

A nie lepiej zrobić barba klanowego? Skoro mamy wyexpionego do 100plvl

38

Odp: Turniej AZM - 1v1

I co takim robić? Farmić?

39

Odp: Turniej AZM - 1v1

No nie do pvp char , jak ktoś kiedyś w db2 robił to ludzie mieli posty klanowe  big_smile

40

Odp: Turniej AZM - 1v1

Jak dla mnie klanowa postać do pvp nie ma sensu. Obecnie za 10mln można ubrać każdą postać w szrot i coś ugrać na open duels:D

41

Odp: Turniej AZM - 1v1

Bo na open duels grają ludzie ktorzy nie maja pojecia w pvp a mqlo osob jest w eu którzy mają o tym jakiekolwiek pojęcie

42

Odp: Turniej AZM - 1v1

To nie ma znaczenia. Postacią klanową i tak nikogo nie zabijesz z TOP.  Public games o tyle dobre, ze mozna pocwiczyc timingi i nie trzeba wcale grac na koksow. Swoja droga ktorzy tez czesto graja na open duels.

43

Odp: Turniej AZM - 1v1

No to czekam na te 10b xd cel nr 1mag eu huh

44

Odp: Turniej AZM - 1v1

Mag na pvp nadaje się tylko do zamiatania podlogi no chyba zebys ograł postacia 600h to i najlepszych barbow moglbys kosic lol

45

Odp: Turniej AZM - 1v1

Tez kiedys chcialem zrobic maga pod pvp ale przerazila mnie cena jaka trzeba wylozyc. Zdecydowanie najdrozsza postac i najmniej efektywna w tym aspekcie gry. Nie ma kompletnie czym sie obronic. Jedyna szansa na przezycie to tp i ucieczka, wymiany z nikim nie wygra. Takie moje skromne zdanie.

46

Odp: Turniej AZM - 1v1

spokojnie da sie zrobic

47

Odp: Turniej AZM - 1v1

Lukas zebys sie nie przerazil że na początku będzie Cię każdy kosil  lol

48

Odp: Turniej AZM - 1v1

to sie nazywa poxytywne myslenie big_smile jak wyciagne te 400k dpsa to nie tak odrazu kazdy big_smile

49 Ostatnio edytowany przez pontifex (2013-11-18 13:14:48)

Odp: Turniej AZM - 1v1

U wiza dps to nie wszystko... Ale koncentrujac sie na dps to musi byc powyzej 300+ na 100%, a i inteligencja w granicach 3k lub wiecej - Wszystko tez zalezy z jaka klasa gra wizz - I jesli ma to byc 2h to: albo bulawa albo skorn gdzie: int w takiej zabawce 500+ wit 200+ gniazdo i cd 190%+ <skorn> a 300 + in i kolo 200 wit bulawa z cd najlepiej 190 i gniazdem. Bulawa wydaje mi sie o tyle lepsza u wiza o ile minimalny pkt obrazen jest wyzszy niz w skornie - skorn ma przecietnie minimalne 1100 / 1600 o ile sie nei myle - a bulawa dobra 1300+/1700+ = reasumujac jak ktos dorwie taka bulawe to tak jak by mial skorna 1700 ... oczywiscie bez gema... Amult raczej bez as - cc, cd i int mega duzo - tak samo jak reszta itemow - cd, cc i reszta w int - a i o wiele lepiej sie sprawdza na pvp redukcja obrazen od elit jak % zycie - z tej razji ze redukcje dotyczy tez graczy pvp traktowanych jako elita. To tak w sumie tyle z grubsza... To moje osobiste zdanie ale kazdy robi jak chce i jak umie

AD PUGNUM

50

Odp: Turniej AZM - 1v1

Obczailem pare buildow itd i niestety pod te skile itd co ja chce potrzebne jest fcr i to w miare spory dlatego musi byc rozga plus kula i te 300k dpsa +++++ wiekszosc magow gra na bliz hydra co jest dobrym rozwiazaniem a ze spamuja hydra to potrzeba wlasnie fcr , wolno castujacy mag to tak jak ama z d2biegajaca z krotkim lukiem xd