1

Temat: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

Witam
Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zamówiliście diabełka?
Ja jeszcze nie zamówiłem. I się zastanawiam jak tutaj go dostać.
A nie chciałbym być skazany na wersje digital zakupionej w blizzard store.

Najchętniej chciałbym ją dostać już 14 maja, by spokojnie aktywować sobie klucz na stronie.

Ultima.pl zrobiła preorder który już został wykorzystany, ale w regulaminie jest napisane, że oczekują na przelew pieniędzy dopiero 7 dni przed premierą. Oznacza to że jeszcze nikt za to nie zapłacił. A wiadomym jest, że w Polsce mentalność jest taka, że nawet jeśli mnie nie stać, to zamówię, może wykombinuje kasę. A, że mama nie dała 4 stów za gre to zrezygnuje.

Ultima.pl zrobiła ( pewnie CDP też tak zrobi ) odbiór osobisty o godzinie 0.01 15 maja. I ciekaw jestem, czy będzie dostępna kolejka dla ludzi który płacą gotówką i można kupić stojąc w kolejce.

Jest jeszcze wyjście zakupu na stronie Empiku ( tam płatność jest bezwłocznie po dodaniu zasobu do koszyka) dlatego jest jeszcze wiele sztuk na sprzedaż. Tylko, że odebrać bedzie można dopiero 15 maja w godzinach roboczych.
Czyli w takich godzinach to i bez preorderu n apewno każdy dostanie

Czekam na Wasze rozwiązania smile

2

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

ja to nic nie zamawiam pojade w tradycyjny sposob do empiku i kupie jak czlowiek, po drodze bede sie jarac okladka pudełka i jej zawartoscia, oczywiscie kupuje kolekcjonerke

AZM 4ever

3

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

ZelgO-AZM- napisał/a:

ja to nic nie zamawiam pojade w tradycyjny sposob do empiku i kupie jak czlowiek, po drodze bede sie jarac okladka pudełka i jej zawartoscia, oczywiscie kupuje kolekcjonerke

Ja dokladnie tak samo, tylko ze wersje normalna smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

4

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

ZelgO-AZM- napisał/a:

ja to nic nie zamawiam pojade w tradycyjny sposob do empiku i kupie jak czlowiek, po drodze bede sie jarac okladka pudełka i jej zawartoscia, oczywiscie kupuje kolekcjonerke

Hmm pewnie się skończy tak samo jak u Ciebie.
Jeśli by tak było, może jakaś szybka ustawka rano pod sklepem?

5

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

Idźcie sobie na jakiś "midnight realase" jeśli w ogóle coś takiego w Polsce jest organizowane.

BTW. Żeby Wam nie brakło tych kolekcjonerek, w USA już podobno ich nie ma w niektórych sklepach.

6 Ostatnio edytowany przez Raziel (2012-04-18 19:01:26)

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

tak pełno sklepów będzie otwierała sklepy o północy w dzień premiery D3 w tym Ultima.pl

Te czasy minęły kiedy kupowało się pudelka, stawiało na biurku i szpan jak ktoś przyszedł. Teraz moje pudełko kolekcjonerskie D2 w szafie się kurzy. Diablo 3 i tak jest gra tylko online, bezproblemowo można ściągnąć sobie od blizzarda, mamy szybkie łacza internetowe i ofc tak wole wersje angielska.

Obecnie zamówiłem sam klucz na www.keye.pl który dostane dzień przed premiera 14 maja.
Zamawiałem tam wcześniej dodatek do wowa Cataclsym przedpremierowo i otrzymałem dzień wcześniej jak pisali wiec zaczynam przygodę równo o północy:)

Edit: Jest tam też możliwość zamówienia wersji box, klucz otrzymasz 14 maja a pudełko wyślą później

7

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

Moje szybkie łącze internetowe od 10 lat się nie zmieniło. Neostrada 1 MB. Jesteśmy dalej w tym samym miejscu co byliśmy. Mieszkam w Wawie i nie mogę mieć szybszego internetu. Niestety ale chcesz mieszkać w domku jednorodzinnym w Polsce musisz być skazany na tpsa. A szybkość łącza dostosowana jest od odległości do Centrali. Ty mieszkasz w bloku nie widzisz problemu. Owszem są radiówki ale to często spotyka się w dużych miastach dookoła Warszawy. Akurat w moim ono nie istnieje. choć mieszkam w Markach, które są przylepione do Wawy.

Raziel równie dobrze możesz kupić na blizzard store. Będzie jeszcze prościej, bo konto samo się zaktualizuje i samo wpisze sobie klucz.
Jest wersja box, ale nie kolekcjonerska.

A dla mnie własnie te pudełko to sentyment. Ja mam zawalone w pokoju na ścianie pudełkami. A że gier mam mało, ale same wybitne. Wszystkie ze stajni Blizza + kilka innych tytułów + pudełka ze sprzętem.

8

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

Raziel-AZM- napisał/a:

Zamawiałem tam wcześniej dodatek do wowa Cataclsym przedpremierowo i otrzymałem dzień wcześniej jak pisali wiec zaczynam przygodę równo o północy:)

Nie wiem dokładnie jak to jest, ale blizz postawi servy o północy amerykańskiego czasu więc u nas będzie można pograć trochę wcześniej.

Sonne napisał/a:

Moje szybkie łącze internetowe od 10 lat się nie zmieniło. Neostrada 1 MB. Jesteśmy dalej w tym samym miejscu co byliśmy. Mieszkam w Wawie i nie mogę mieć szybszego internetu. Niestety ale chcesz mieszkać w domku jednorodzinnym w Polsce musisz być skazany na tpsa. A szybkość łącza dostosowana jest od odległości do Centrali. Ty mieszkasz w bloku nie widzisz problemu. Owszem są radiówki ale to często spotyka się w dużych miastach dookoła Warszawy. Akurat w moim ono nie istnieje. choć mieszkam w Markach, które są przylepione do Wawy.

Bzdury opowiadasz, ja też mieszkam w domu i mam neta 4Mb bynajmniej nie od TPsy.

Sonne napisał/a:

Raziel równie dobrze możesz kupić na blizzard store.

taa za 60 euro...

9

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

ja zamowie i tak klucz, pudelko nie ma dla mnie wielkiego znaczenia, moze sobie kiedys dokupie tak jako durnostojka

S

10 Ostatnio edytowany przez Raziel (2012-04-19 01:04:27)

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

luK-AZM- napisał/a:
Sonne napisał/a:

Raziel równie dobrze możesz kupić na blizzard store.

taa za 60 euro...

250zl a 165zl robi różnice, a jak dostane klucz przed premiera to czemu przepłacać.

Sonne poco twoje wywody, zaczynasz tu też trollowac jak to miało miejsce na scenie WoWa?

11 Ostatnio edytowany przez Sonne (2012-04-23 16:00:47)

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

@ Lukas
Dobra u mnie jest tak a nie inaczej. Nie ma żadnych radiówek a UPC czy Aster czy Vectra nie widzi interesu w domkach.

@Raziel
Gdzie tu widzisz trolling? Mało na mnie zarobiłeś? A co do różnicy w cenie, nie wiedziałem o tym. Chociaż dla mnie w sumie to samo

12

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

luK-AZM- napisał/a:
Raziel-AZM- napisał/a:

Zamawiałem tam wcześniej dodatek do wowa Cataclsym przedpremierowo i otrzymałem dzień wcześniej jak pisali wiec zaczynam przygodę równo o północy:)

Nie wiem dokładnie jak to jest, ale blizz postawi servy o północy amerykańskiego czasu więc u nas będzie można pograć trochę wcześniej.

Sonne napisał/a:

Moje szybkie łącze internetowe od 10 lat się nie zmieniło. Neostrada 1 MB. Jesteśmy dalej w tym samym miejscu co byliśmy. Mieszkam w Wawie i nie mogę mieć szybszego internetu. Niestety ale chcesz mieszkać w domku jednorodzinnym w Polsce musisz być skazany na tpsa. A szybkość łącza dostosowana jest od odległości do Centrali. Ty mieszkasz w bloku nie widzisz problemu. Owszem są radiówki ale to często spotyka się w dużych miastach dookoła Warszawy. Akurat w moim ono nie istnieje. choć mieszkam w Markach, które są przylepione do Wawy.

Bzdury opowiadasz, ja też mieszkam w domu i mam neta 4Mb bynajmniej nie od TPsy.

Sonne napisał/a:

Raziel równie dobrze możesz kupić na blizzard store.

taa za 60 euro...

Luk , jesli w stanach o 24 puszcza to u nas bedzie rano;P a nie wczesniej;p

Polecam również keye.pl , sam tam zamowilem klucz i wczesniej sporo rzeczy tam zamawialem, porzadna firma

13 Ostatnio edytowany przez luK-AZM- (2012-05-08 00:47:26)

Odp: Zakup D3 w Kolekcjonerska - Wawa

Już wszytko wiadomo servy dla europy postawią o 00:01 CEST 15 maja.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4278737
Grę będzie można zainstalować o 17.01 CEST 14 maja.
http://us.battle.net/d3/en/blog/5338015 … e-5_7_2012

Polskie sklepy anulują zamówienia na EK.
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy … ent_171103