Temat: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Dziś na czacie JM jakoś weszliśmy na temat byłych klanów i okazało się, że ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o własnych współklanowiczach tongue
Więc zaczne od siebie
Byłem nie w jednym klanie i zawsze miałem skłonności przewódcze wink
A mianowicie byłem Liderem klanu FA (Fallen Angels) i jednym z współzałożycieli klanu EP (Elite Players) klan był nawet mocny na PvP, z obecnie grających był w nim jeszcze annoff
miałem być też w AS (Apocalipse Slayers), ale jak wróciłem po wakacjach okazało się że klan się rozpadł
Te mi najbardziej weszły w pamięć ale chyba były jeszcze jakieś
Wszystkie z nich działały na old GT 1.09 ogólnie w tym okresie było wiele klanów i niemalże co dzień jakiś powstawały,  konkurencja była naprawde mocna
Do dziś nieliczne przetrwały o ile w ogóle jakiś prócz AZM przetrwały z czasów GT109
Ale są to historie sprzed ładnych paru lat, bo niebawem stuknie mi 4 rok w AZM !
Tak jak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu tak wszystkie klany prowadzą do AZM wink
nie jeden zakończył swoją diablowską kariere w tym klanie tongue

AZM 4ever

2

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

bylem jednym z zalozycieli klanu wod na sg fajnie bylo nie powiem ale jak klan sie rozpadl trafilem do DsU klanu ktory zaczynal wlasnie ownage na sg, szkoda ze gracze z tego klanu wkoncu zaczeli zycie (g-f, plk, bac, haidar no i ofc kaczy), heh puki co nigdzie sie nie wybieram =]

S

3

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

A ja zaczalem w AZM i na AZM pewnie skoncze wink

4

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

A ja gralem tez w jakis biendych klanach ale zazwyczaj rozpadaly sie po okresie dwoch albo i trzech miesiecy  potem nie gralem w zadnym z klanow by nastepnie wstapic do AZM i jestem przkonany ,ze klanu juz nie bede zmienial :]

5

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

jesli chodzi o mnie to to samo co balu wink  nigdzie indziej siebie nie widzialem i nie widze ;D
AZM 4 life ;]

}{ C Player
AZM 4 life

6

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

niech roma przyjdzie i sie wypowie ten to liste bedzie mial niezla =]

S

7 Ostatnio edytowany przez lukas-azm- (2008-10-09 22:21:16)

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

uhahha a ja bylem zalozycielem glownym wzw klanu grajacego na old ms ;] na 1.10 okazal sie najlpeszym klanem pod koniec ;];];] 2 eni +++ itd itd =]  puzniej przeiusl sie a sg , ar i upadl ;p z rok bez klanu puzniej na wp czy tam sg crd klan a puzniej po malej przerwie z 2 miesiecznej azm ;p

8

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

ja tak jak Balu 1 i ostatni klan AZM

9

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Hmm, tez mam pewna liste xD

Zaczynalem w klanie dLV, gralem tam z jakies pol roku. Po resecie postanowilem zalozyc wlasny klan - EliTe [ET], wiele osob potwierdzi, ze to byl jeden z najlepszych klanow pvp i pvm na SG. W ET bylem chyba najdluzej. Niestety nastapil kryzys w klanie, ja i Roma odeszlismy wiec postanowilem rozwiazac klan, zeby ludzie pamietali go jako dobry klan. Po tym czasie odszedlem do tT w ktorym gral jeden z moich najlepszych kumpli - Trang-oul, ale jednak to nie bylo to... ekipe na pvp mielismy nawet nie zla ale klimat i atmosfera taka sobie, wiec wspolnie z Roma (ktory takze dolaczyl do tT) postanowlismy reaktywowac ET, wspolnie bylismy CL'ami klanu. Pozniej sie cos "popsulo", coraz mniej ludzi gralo, dogadalem sie z moim pierwszym klanem - dLV i zrobilismy fuzje gdzie bylem CL'em wspolnie z Tacho, tak w klanie bylo 30 ludzi, pozniej jednak nie bylo tak pieknie jak myslalem, czesc osob poszla grac w wowa, z 30 osob w klanie - offline bylo 90%, pozniej nawet nie mialem z kim zagrac w marnym reg 2v2...
... i tak znalazlem sie tutaj big_smile

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

10 Ostatnio edytowany przez Roma (2008-10-22 10:34:46)

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

hmm bartozs, chyba nie ma sensu, ja byłem w przeszło 15 klanach d2, kilku nawet nazwy nie pamiętam, mogę jedynie wymienić bez historii co i jak, bo HP8 pisać nie zamierzam, tak więc:
na enderze 2 klany, jeden to rA-ciekawa struktura klanu, drugi nvm, potem SG
HoD(mój własny klan, duża część to przyszły DsU)
TdK(dzisiejszy MoW bez kilku osób, dobry stary MoW), teraz MS
BoA(klan jakichś dzieciakówm, do dupy)
Ds(do tego klanu pisałem newsy na stronę;p bardzo fajny klan)
DK(super klan, dobre osiągnięcia, przyszły crd)
był jeszcze 1, ale nie pamiętam nazwy ;] i znowu SG
GL(dobre osiągnięcia i dobre permy)
WoD(chwilowo, ale offline)
DsU(też chwilowo, CIEKAWY klan)
ET(to już gracz wyżej się rozpisał)
AnC(bardzo spoko klan i mają bardzo dobrych graczy np. gameboy, z którym do nich doszedłem)
tT(zjebany klan)
znowu ET
no i AZM, ale na pewno o czymś jeszcze zapomniałem, więc napisałem przeszło 15 ~~

11

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Pamietam wiekszosc z waszych klanow smile nawet byłem w cRd ale Romy chyba wtedy w nim nie było smile na old SG byłem w GoT a potem na old MS w cRee kiedy nastapila fuzja z DK i powstalo wlasnie wymienione wczesniej przed Rome cRd ;d

12 Ostatnio edytowany przez Roma (2010-12-09 21:23:07)

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

ja byłem w DK, ale w cRd już nie. A tak btw. jakie miałeś acc jak byłeś w GoT, też Krolik? bo żadnego Krolika nie kojarzę.

13

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

moze sie minelismy ;d bo ja do GoT doszedlem dopiero na MS smile a szkoda ze nie byles w cRd ;d

14

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Ja wiem, że byłem w wielu klanach ale tylko o kilku pamiętam smile Były to klany które wg mnie są tzw old schoolowe smile.

1- SoD - Soldiers of Doom -  Klan Mr Maga, który mnie znienawidził do potęgi i chyba dalej mnie nienawidzi, tylko nie wie że gram pod innym nickiem.
To był gdzieś patch 1.02
2- GoD - Guardians of Destiny - Za czasów patcha 1.04 grałem właśnie tutaj. Pamiętam takie nicki jak Banan, Neuromancer(nawet go spotkałem bo z wawy był smile ),
http://guardclan.w.interia.pl/download/05_2001.txt - Tu jest wpis że mnie przyjeli do klanu 06.05.2001 rok smile
http://guardclan.w.interia.pl/index.html To ich stronka, ale od 7 lat nieaktualizowana smile

I właśnie dzięki GoD napisała się chwilowa historia AZM. Bo rok później czyli gdzieś w 2002 roku, Zostałem usunięty z GoD przez jakiegoś typa, któremu nie pasowałem bez ustalania innych radnych.
I tak wszedłem do Was do AZM.
Problem polegał na tym, że w GoD zrobili walne zebranie na temat usunięcia Szopena. I wyszło, że koleś zrobił to tylko za swoją opinią, bo większość klanu chciała bym został.
Dlatego do nich wróciłem. Dlatego w AZM byłem tylko jeden dzień.

3- MS - Magic and Sword W sumie to wiem, że byłem w tym klanie maxiora i blackdevila. Ale nie pamiętam czy to było przed GoD czy po GoD smile.

4- PRO - Parczewski Ruch Oporu To już byłem na Twierdzy, później na GT, i dalej na innych jamach, limbach, d2maniancsach.
Bardzo fajny klan, który wywodzi się z Parczewa. W sumie to wszyscy są z Parczewa, tylko ja z Warszawy. Naprawde bardzo fajni ludzie, kiedyś do nich przyjechałem na weekend i było naprawdę fajnie. Później oni przyjechali do mnie na studia ( jakie to normalne smile ) i znow kilka razy się widzieliśmy.
Naprawde było bardzo fajnie.

5- AZM No i w końcu wróciłem do Was moi kochani do AZM. I pewnie do końca życia już będę w AZM. Na początku pograłem tylko 1 dzień smile, bo mi się komp spalił. Ale myślę że pogram teraz trochę dłużej na Jamie Mroku a później na pewno w d3.

15

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Hmm to moze i ja cos dorzuce big_smile

Klanow pare bylo miedzyinnymi (GoD , MpB , BoD , AnC no i AZM) opowiadac nie bede poniewaz nie pamietam jak sie wszystko potoczylo. Fajne czasy to byly all sie dzialo na GT , mozna tylko powspominac bo to juz nie wroci a szkoda.:(

16

Odp: Wasze przygody z innymi Klanami Diablo !!!

Tylko 3 klany

GoD<Katdiablo<AZM