Temat: Wrażenia związane z Diablo 3

Wszelkie ochy, achy i żale (oby nie) tutaj zamieszczajcie wink

2

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

jak narazie same plusy minusów puki co nie zauważam
dobrze że nie bedzie trzeba płacic abonamentu
ponoć premiera w drugim kwartale 2009 roku więc niecały rok szybko zleci
przez ten czas będe kase zbierać na nową maszynę i ogóle szykować się na dzień premiery wink

AZM 4ever

3

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

trzeba zamowic wersje przed premierowa ^^ ale demo wyjdzie pewnie za pare miechow wiec juz w minimalnym stopniu bedzie mozna zobaczyc na co stac d3 =]

4

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

jak d3 wyjdzie odrazu kupuje chuj sypne kasa na ta gre ale trudno tak musi byc ;d i tez kombinuje nad nowym kompem bo jak mi sie d3 bedzie wieszac to sie potne

5

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Jesli mam opisach wrazenie jakie  mialem po obejrzeniu tego filmiku z ogloszenia d3 co zelg dal to opisze" CIARY kurwa na calych plecach i na nogach" muzyczka z diablo 1 z miasta jest pwned.Co ja sie w d1 d1 hellfire ogralem w zyciu to masakra ;p  dlatego mocne wrazenie smile)
D3 moj komp powinien uciagnac wiec o to sie nie marrtwie kase zostawie specjalnie na kupno tej gry big_smile

}{ C Player
AZM 4 life

6

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Tylko wiecie wypadaloby grac na orgu w to diablo 3 bo jak ma byc tak jak z wowem to ja wole od razu odpuscic. Ale moge sie zalozyc ze w diablo bedzie abonament. Nie wiem jak wy ale ja jestem w stanie dac to 50zl/miech by sobie spokojnie bez lagow i bugow pograc. Chyba ze bedzie jak z d2 ale na to bym nie liczyl zbyt duzo rzeczy trzeba zrobic by dobry emulator wyszedl. Do tej pory wow nie dziala w chocby 50% jak orginal ja bym mu nawet nie dal 20% do tego dochodza szybkie zmiany co sezon zaden admin tego nie ogranie:D Wiec zostaje Battlenet zapewne platny~~

7

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

z tego co pisalo na necie to ma byc bezplatna rozgrywka online ;]

}{ C Player
AZM 4 life

8

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Tak, rozgrywka sieciowa (przez serwery Blizzarda) bedzie darmowa smile

9

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

no na onecie czyta?em ?e bez abonamentu z reszt? nawet jakby by? to i tak bym placil tongue
Je?eli chodzi o d3 to pieni?dze nie graj? roli kupuje orgina?a nawet jakby 3 stówy kosztowa? z reszt? jak ju? mówi?em ca?ego kompa wymieniam na t? okazj? wink

AZM 4ever

10

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

No to gites jak darmo to orginal sobie kupie:) A jesli chodzi o kompa mysle ze moj lapek uciagnie d3 big_smile

11

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Z tego, co na razie widzialem, to wywalilbym te wszystkie ozdobniki podczas atakowania (jaskrawe kolorki). Wszystko mi sie podoba, tylko klimat powinien byc duuuzo bardziej mroczny..taki jak w Diablo I. Powinno byc jak podczas ogladania horroru. Widz ciagle jest trzymany w napieciu...to udalo sie zrobic w Doomie 3..tyle, ze tak popsuto duuuzo innych rzeczy, ale trzeba im przyznac, ze pare razy mozna spac z fotela..szczegolnie majac sluchawki na uszach i grajac w srodku nocy big_smile

12

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

no wlasnie najgorsze moze byc to ze  przesadza z takimi bajerami i nam sie zrobi z tego jakas  gierka  bez klimatu neutral no nic czas pokaze zobaczymy

}{ C Player
AZM 4 life

13

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

no ta gra wyglada pieknie ale jakos za jaskrawo, troche ciemniejsza by byla, mroczniejsza to by bylo to :]

co tam azmodanki ? big_smile

S

14

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Nie martwcie się fani już napisali petycje do blizzarda o to by grafika była bardziej mroczna wink
http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html

AZM 4ever

15

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

a ja mam wrazenie ze bedzie wymagalo nie byle sprzetu big_smile jak mi na  5200x2 potrafilo d2 przyciac kolo bala to co to bedzie w d3~~

16

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

jest już znana trzecia postać z d3 mianowicie Wizard czyli czarodziej/czarodziejka
http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml
obszerny film z walki:
http://www.youtube.com/watch?v=u2azMHCaO_k
a tu oficjalny trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=8LMtsVREeVQ

AZM 4ever

17

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

prace ida do przodu ;] ;] ;]

18

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

nowa postac mi sie najbardziej podoba ale nie podobaja mi sie wiadomosci o tym co sie dzieje z postaciami po smierci, gemami z hp etcetc imo to sprawi ze ta gra bedzie arcadowka dla dzieci

S

19

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

a co sie z nimi dzieje tongue ?

20 Ostatnio edytowany przez Maniek-AZM- (2008-10-15 18:31:52)

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

fajny ten teleport:p na pewno bedzie frajda grac w cos od nowa. poznac gre , przejsc wink najlepiej cala ekipa
a to slow time oO ciekawe big_smile

}{ C Player
AZM 4 life

21

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

te slow time to coś jak sm amki i zniedołężnienie neca razem wzięte tongue

AZM 4ever

22

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

hmmm jak sie dobrze to zastosuje to ownzowac w chuj bedzie , z reszta sorc zawsze byla jednym z lepszych postow wink

}{ C Player
AZM 4 life

23

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

ja licze na to ze bedzie jednak mroczno a nie landrynkowo jak wow ktore tez kocham ale za grafe nie nawidze. Jedyna rzecz, ktora mnie martwi to zeby dali nam wiecej swobody w tworzeniu postaci bo juz slyszalem ze chca zrobic automatyczne przydzielanie punktow jak w wowie czyli total lamerstwo smile acha no i te kulki co sie z zyciem zbiera co z mobow leca. co to ma kurwa byc? pacman?

EFIL4MZA

24 Ostatnio edytowany przez Raditz-AZM- (2009-01-20 20:05:00)

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

Juz jakas petycje pisali o zmiane grafiki bo jest troche podebrana z wowa.
Ja sie troche boje o system gry pvp hmm mam nadzieje, ze tego nie zjebia.

Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skurwysynem w całej dolinie.

25 Ostatnio edytowany przez Maniek-AZM- (2009-01-20 21:46:55)

Odp: Wrażenia związane z Diablo 3

heh  no ciekawi mnie rozwoj postaci i pvp ;] bo to jest wazne i jak to zjebia to zal ;f
mnie martwi pare rzeczy ~~  ale zobaczymy  jak bedziemy mogli zagrac;p moze by sie na jakies testy beta zapisac ~~ jak beda wydawac?;]
niechce gdybac

}{ C Player
AZM 4 life