Temat: maly myk

istnieje mozliwosc jakby legale kopiowania rzeczy i kasy jest to wykorzystanie bledow gry ;p , np znajdujesz ring 20 do all atrybutow i mozesz go sobie zrobic razy 2 , a wiec , podam wam przyklad na podstawie kasy


1. zucamy kase na ziemie
2. odchodzimy najlepiej tak 3 kratki (kroki) od kasy
3. naciskamy na nia
4. w tym samym momencie jak nasza postac bedzie podnosic kase wyrzucamy miksture z paska
5. mamy tyle samo golda na ziemi co podnieslismy czyli jak wyrzucilismy 1k golda i wszystko dobrze zrobilismy to 1k golda mamy w ekwpiunq + 1k golda lezy na ziemi zamiast mikstury ;]

tego sie nauczycie z czasem metoda prob i bledow , mi do tej pory nie za kazdym razem wychodzi =]

jesli ktos by kiedys potrzebowal pomocy to pokaze tongue:P

2

Odp: maly myk

Ten myk wykorzystał rekordzista świata w przechodzeniu d1 i co nas powinno najbardziej cieszyć jest Polakiem przeszedł grę w bodajże 6 min tu filmik jak tego dokonał:
http://youtube.com/watch?v=3suoMAztGkw
nie wiesz lukas czy w hellfire też on działa? tongue

AZM 4ever

3

Odp: maly myk

lol co za filmik tongue nie pamietam juz tych trikow z d1 ale widze ze gosc zna je wszystkie ;p z tym ze niewiem jakim cudem przejsce z jednego pzmu na drugie zawsze mial kolo siebie ?
to tez chyba jakis trik ;p ciekawe~~~~ omg ;d

}{ C Player
AZM 4 life

4

Odp: maly myk

a może poprostu fux wink też się zastanawiałem nieraz nad tym
możliwe że to jest też jakies fotomoto i posklejał kika filmików w 1 całość ale skoro oficjalnie jest uznany za mistrza świata to musiał legalnie grać

AZM 4ever

5

Odp: maly myk

filmik byl sprawdzay przez blizarda wiec nie ma o tym mowy by byl posklejany ;] to jest zapewne astepny jeszcze mi nie znany blad gry ;p